Z jaką postacią filmową chciałbyś się przyjaźnić w prawdziwym życiu

Ok.Skoro tak mowisz…
Ale jutro bo dzisiaj musze Joolsa Hollanda i jego big band :innocent:

1 polubienie

To co przentuje Alboran nazywa sie cantoautor - piesniarz? Balladzista? Nie jest to gatunek wymierajacy, nastepcy powoli dojrzewaja.

2 polubienia

Ale już się nie przebijają w tej papce. Ty znasz Alborana, bo posługujesz się Castellano… ale na świecie? Kto z użytkowników go kojarzy?

1 polubienie

Wbrew pozorom muzyka hiszpanska ma sie dobrze, choć niekoniecznie w Europie. Dawne kolonie to olbrzymi rynek.
A ostatnim takim odkryciem jest Rosalía, właściwie Rosalía Vila Tobella, dosc kontrowersyjna, ale zobaczymy co z niej wyrosnie…

2 polubienia

Zaprzyjaźnić? :wink:

3 polubienia

Z kapitanem Kirkiem, ale nie dlatego, że był jakąś wybitną postacią filmową, tylko dlatego, że wszystko bym oddał za możliwość takiego podróżowania :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Tez mnie zatkało… :thinking:

2 polubienia

Oczywiście że tak, bo Sharon Stone ma najwyższe IQ wśród hollywoodzkich aktorek A ja jestem sapioseksualny :blush:

4 polubienia

Sapiesz w trakcie, znaczy się…? :shushing_face: :rofl: :crazy_face:

5 polubień

A jak myslisz, skad sie wziela nazwa homo sapiens?

2 polubienia

Bo od zarania ludzie już sapali do siebie, a z najbardziej sapiących wyłoniła się rasa polska.

:rofl:

Ja to prędzej homo erectus…,. tfu, wróć…, hetero erectus miało być… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

3 polubienia

:joy::joy::joy:

1 polubienie

Z Bogumiłem Niechcicem…
moja ukochana postac książkowa i filmowa.
Realista, człowiek pogodny i życzliwy, taki do tańca i rozanca.

4 polubienia

Tylko ta zona… :roll_eyes::wink:

1 polubienie

No fakt, problem z tą Barbarą :pensive:
Pewnie by mnie od Bogumiła parasolką pogoniła.

2 polubienia

Z postaciami granymi przez Jana Himilsbacha.

2 polubienia

@kocieoczko Ja podobnie z Bogumiłem Niechcicem. Potem z Wokulskim (ale z postacią książkową) i z Panem Wołodyjowskim - tym filmowym - granym swego czasu przez Łomnickiego. Potem z doktorem Lubiczem z “Klanu” i z głównym bohaterem księdzem z “Detektywa w sutannie”. Bardzo lubię Lennego z serialu “Młody papież” i kardynała Angelo (z tego samego filmu), Dr Hausa, Adasia Miączyńskiego granego przez Kondrata i detektywa Monka- ale przyjaźń z nimi wszystkimi w realu byłaby nieco kłopotliwa :wink:

1 polubienie

A nie z dr.Strosmajerem? :innocent:
Wczesniej o tym nie pomyślałem ale bohaterowie kina czeskiego byliby wrecz idealni moze nie od razu do przyjazni ale przynajmniej do paru piw!

3 polubienia

E, ja myślę, że mając taki wybór, to Bogumił pogoniłby tę toksyczną Barbarę i wziąłby Ciebie @Kocieoczko!

2 polubienia

Zgrabne,brawo:)) :smile:
Ciekaw jestem czy istnieje facet,taki świadomy swego,ktory zaakceptowalby Barbare? :thinking: