Z kim z osób powszechnie znanych /żyjących lub nie/chciałbyś /chciałabyś/ się kiedyś spotkać i porozmawiać?

Przeciętny człowiek ma małe szanse na takie “wywiady”.
Ale pomarzyć każdy może…

2 polubienia

JA porozmawiałabym z Elonem Muskiem … :innocent:

1 polubienie

Na pewno z Wojewódzkim. Z Jerzym Vetulanim i Bartoszewskim, gdyby żyli…
A z kobiet: Z Agnieszką Graff, z Tokarczuk, i dla rozrywki z Kuleszą i Nosowską - lubię je tak po ludzku.

Nie szukam ludzi z zagranicy, bo język to bariera, nawet po angielsku mogłabym porozmawiać tylko o dupie maryni, a nie na jakieś poważne tematy, pewnie nawet żartów bym nie zrozumiała :laughing::sweat_smile::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Obawiam sie szoku kulturowego.
Pare osob by sie znalazło.
Zakladajac, ze to polaczenie telepatyczne i jezyk nie ma znaczenia to Hammurabi, Konfucjusz, Platon i tak dalej jadac po linii czasu? John Keynes, ktorego lekture polecilabym wszystkim wspolczesnym ekonomistom spod znaku populizmu

3 polubienia

Z jędraszewskim.

3 polubienia

Jak ktoś odważny, to zwykle prędzej czy później to się wyda.

Do zrobienia pewnie, ale na solidny kawalek złota trzeba zanecic :wink:

Z kaczynskim. Moze przyjąłby mnie do swojego teamu :rofl:

1 polubienie

@Leokadia Ja też z Vetulanim. I z Tomaszem Raczkiem.

1 polubienie

A Raczek mnie jakos wkur…mało feministyczny jest.

zastanow sie - moze miejsce dla Foczki tez sie znajdzie, ale jak Ty bedziesz w sluzbowej pelerynce wygladal? nieekologiczna taka, plastikowa…

2 polubienia

@Leokadia Ja go lubię.

1 polubienie

dziwne, nietypowy gej jakis? pod feminizm nie chce sie podczepiac?

1 polubienie

No nie…
Może jeszcze dojrzeje.

1 polubienie

Oglądam teraz finały konkursu chopinowskiego, więc siłą rzeczy chciałbym sie spotkać z Fryderykiem. Zapytałbym go jak udało mu sie ukryć w kwiatach armaty. :slight_smile:

A z żyjących, to rzecz jasna z Kaczyńskim. Sama na sam. Nie byłaby to przyjemna rozmowa dla tego gostka, o ile w ogóle można by to nazwać rozmową!

7 polubień

I po co ci to…usłyszałbyś: spieprzaj dziadu :sweat_smile:

2 polubienia

Zanim bym to usłyszał, ten dziad nakryłby sie nogami! :slight_smile:

1 polubienie

To trzeba było od razu napisać, że nie na rozmowę z nim idziesz…:people_wrestling:

1 polubienie

Kaczynski cierpi na jakas odmiane autyzmu. z rownym skutkiem moglbys z tych armat postrzalc grochem o sciane…

1 polubienie

W odpowiedzi usłyszałby mlaskanie jedynie…

2 polubienia