Z kogo nie powinno się śmiać?

Ale ja wcale takiej pewnosci nie mam… Z reszta: z “nienormalnymi” jest weselej (wbrew pozorom). :sweat_smile:

1 polubienie

PS Bo ja o jestem jedyna w swoim rodzaju: jak wiem to wiem i JUZ!!! :joy:

1 polubienie

To, że królika obchodzi moje zdanie to więcej niż pewne. Królik zadał bowiem pytanie na forum publicznym, na forum na którym humoreska jest także. :kissing_heart:

Każdy, dopóki śmiejemy się z tego, nad czym panuje i co jest jego decyzją i wyborem. Mogę się śmiać z Murzyna, że palnął coś głupiego.
Nie powinnam (chyba że w obrębie czarnego humoru) śmiać się z Murzyna za to, że jest Murzynem.
Ogólnie zasada polega na ośmieszaniu działania, a nie samej osoby.

2 polubienia

Nie wiadomo.Na ogół…
Tylko ze ja nie mowie o skakaniu na główke,myśląc o odwadze.Mam na mysli odwage zyciową.Np. podejmowanie decyzji co do miejsca zamieszkania,pracy i wszelkich mozliwych woborów.

1 polubienie

To rozmawiaj z krolikem zamiast ze mna.

Udowodnij… :wink:

1 polubienie

Gdzie konczy sie mozliwosc wyboru, a zaczyna bycie soba?

1 polubienie

Przede wszystkim ustawowo wprowadzić zakaz smiania się z członków parti rządzącej.

1 polubienie

Czy nalezy przy tym brac rowniez pod uwage mozliwe wybory, ktorych podejmujaca decyzje osoba nawet nie rozwazala?

Jak udowodnic, ze ktos sie z nich smieje?

Chodzi o internet i media… Na przykład nie mógłbym tu pisać klamczynski zerro długopis itp… Świat byłby odrazu piękniejszy :rofl:

1 polubienie

To aksjomat!

1 polubienie

Kurde! :wink:

1 polubienie

A jesli to okaze sie prawda, to to dalej by bylo smianie sie?

Ale co prawda? Aha… No ale w sumie w tym miałem na myśli nie tylko smianie się ale i obrażanie itp… Niektorzy źle reaguja gdy mówi się Bolek a przeciez to prawda, a długopis czy zerro to zwykle przezwiska bez sensu…

1 polubienie

…sz! :joy:

1 polubienie

Ale “bycie sobą” to kwestie zależne od nas+niezależne, do tego w “byciu sobą” jedne wynikają z drugich :slight_smile:
W śmiechu uważam, że należy je rozdzielać. (Mimo ich wzajemnego wpływu na siebie)

1 polubienie

@Devil Nioh, z tym dystansem do samo sedno. Jest też coś takiego, że ludzie sami z siebie się śmieją, ale gdyby już ktoś inny z nich spróbował to koniec…

Niech i tak bedzie. Ale jak prawda mialaby byc obrazliwa?