Zachęcać czy nie zachęcać?

Depresja to dziwna choroba. Ale na ogół nie ma jednej przyczyny a wiele i to czesto nakladajacych sie latami. Udzial w programie mogl byc kolejnym stresem, ktorego juz nie wytrzymal, ale to takie teoretyzowanie

2 polubienia

Często wmawiana pacjentom.

1 polubienie

Mnie na tv szkoda czasu. Wyjątkiem jest sport. Wykupiłem oglądanie całego sportu na świecie i dlatego nabyłem telewizor. Reszta mnie nie interesuje. Są ciekawsze zajęcia.
Zaraz LN w siatkówce mężczyzn i to jest to! :+1:

2 polubienia

Moze i wmawiana.

Ale czesto tez bagatelizowana.
Mózg ludzki jest niestety mniej poznany niz fauna zamieszkujaca Row Marianski
Czasem się jakis drucik przepala.

2 polubienia

Wykazujesz objawy maniakalne :rofl::rofl::rofl:
Ja ostanio telewizor wykorzystuje bardziej w charakterze radia - w zasadzie wszystkie stacje przesiadły sie na naziemną cyfrówkę.

3 polubienia

Z mania, to się zgodzę, ale te kalne, to obrzydlistwo jest potrawienne… :roll_eyes: :crazy_face:

2 polubienia

Sam się pognębił, że tam poszedł. Może pokładał za duże nadzieje w tym zbiegowisku.

2 polubienia

Przecież sam tego chciał! Łapanki do programu nie robili. Ktoś go zmuszał do udziału?
Z tego co wiem, to człowiek z depresją nie ma chęci do wielu czynności wymagających wysiłku.

1 polubienie

Niezupelnie, rowniez może się objawiac dzialaniami irracjonalnymi jak np. udział w takim programie. Bo byc moze pomoze?
Apatia to juz koncowe stadium.
Zresztą teraz to wszystkie zachowania prowadzace do samobojstwa wrzuca sie do worka z napisem “depresja” nawet ludzi z choroba dwubiegunowa czy schizofreników.
Nie jestem psychiatra, ale ja u wielu obstawialabym to pierwsze - amplituda zachowań od euforii do depresji moze siegac nawet kilku lat. A czasem rano wstajesz “lewą nogą” a w poludnie “do rany przyłóż” i zyskujesz etykietkę humorzasty taki…

3 polubienia

O ile pamiętam ,to nikt tam nikogo nie gnębił .
Trzy wybrane przez tego pana panie przyjechały do jego domu i bardzo mu nadskakiwały ,aby wybrał którąś z nich .
Bo jest też opcja ,że uczestnik nie wybiera nikogo.
Program się kończy i kandydat nadal może szukać żony .