Zaniedbane społeczeństwo

Ale to dziwne bo mamy modę na siłownie. Powinno być ok. Problemem są fast foody i często geny. Sporo też jest niedoczynności tarczycy

1 polubienie

Zwrocilam uwage na to, ze coraz wiecej jest grubych dzieci. Czy to zasada: kupic frytki to szybko i przyjemnie? Bo zdrowo na pewno nie…

2 polubienia

Jest nas tutaj wiecej.
Ja nie toleruje wegetarinizmu,wiec go nie stosuje,na tym koniec.
Nie podobaja mi sie spodnie rurki,nie nosze.

1 polubienie

Nie rozumiesz ironii

Nie widzę problemu gdy ktoś chce sobie popatrzeć na innych ludzi. To wynika z dojrzałości. Ludzie w większości są wzrokowcami. Ani ja ani mój facet nikogo nie szukamy. Lubimy sobie popatrzeć i stwierdzic “o jakie ekstra nogi, super fryzura itd”

1 polubienie

Często nasza figura jest wynikiem chorób. Niekoniecznie musi to być brzuch od piwa.
Do niedawna sama miałam brzuch mimo szczupłej sylwetki a nie objadam się, nie pije gazowanego oraz alkoholu. Wszystko przez choroby.
Niestety są osoby typowo grube i nie mówię tu o kobietach po ciazach.
Czasem też lubię popatrzeć na inne dziewczyny i szczerze zachwalic ich figurę :slight_smile:

4 polubienia

Może nie rozumiem .

Jazz bez piwa? “Nie razbieriosz” :rofl:

1 polubienie

Tyjemy na potęgę.
Widzę nawet po sprzedaży odzieży u mnie w firmie czy bielizny.
Rozmiar M czy S odchodzi do lamusa.
Za to produkujemy coraz więcej rozmiarów majtek 5-10xl .
Bluzki damskie są kupowane przez moich klientów od rozmiaru L dopiero do 4xl .
S I M sporadycznie, a na koniec sezonu i tak zostaje .

4 polubienia

to nie tylko w Polsce ludzie są coraz bardziej otyli. To trend światowy. Oczywiście kolorowe czasopisma lub inne media kłują nas szczupłymi ( w domyśle zadbanymi) sylwetkami osób, ale to tylko media.
Osobiście uważam że, jeżeli kobieta posiada “celulit”, to nadaje jej to wdzięku (chudych lub bardzo chudych, nie uważam za atrakcyjne/kobiece) - nie wspomnę że to natura (Bozia), tak ukształtowała nas - kobiety przede wszystkim, do przetrwania.
Przyznaję jednak rację, że to co mi się podoba przeradza się często w nadwagę i to sporych rozmiarów. Co za tym idzie, wszelkie nie doskonałości w postaci chorób cywilizacyjnych, brakiem kondycji (tężyzny), aptii etc.

5 polubień

Wszystkie koronkowe majtki w rozmarze S chętnie przyjmę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mówisz i masz :heart:
Szczupła moja :heart:

1 polubienie

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25008667,gruby-jak-polak-mamy-22-mln-chorych-na-nadwage-i-otylosc.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR3XlNuoR1kGbiV4HAxEsvE8YlUrX3DBnV0mCS7L355vjE0ykDmf0mcL7E4

1 polubienie

@anon75849589, ale że w agrest? :smiley:

Wolę mieć brzuch niż być wiecznie wkur…iony głodząc się ciągle jak wiele tzw. “wieszaków”, które później wyładowują swoje wkur…ienie (spowodowane oczywiście wiecznym głodem) starając się nazywać osoby o wiele szczęśliwsze od siebie “zaniedbanymi” :wink: . Tym bardziej, że brzuch o zaniedbaniu nie świadczy. Można być np. grubym, ale czystym, w wypranej bieliźnie, ładnie uczesanymi włosami, a można być szczupłym śmierdzielem, lub “wieszakiem” z poodłupywanym lakierem od paznokci, spod którego ujawnia się ordynarny, czarny brud. :rofl:

10 polubień

Otoz yo fast foody,gotowe dania,i siedzacy tryb zycia,dorzucaja nam kilogramow

2 polubienia

bylam dzis na rynku (w sezonie w mojej wiosce we wtorki i piatki jast targ)
turystow duzo, wiec rozne jezyki slychac - uslyszalam tez polski - spojrzalam - januszek z grazynka - nasza byla pani prezydentowa Komorowska moglaby sie przy nich poczuc szczuplo.
a ja jak zaawansowany anorektyk. :crazy_face:

6 polubień

We Wloszech trudno spotkac kobiete w ,normalnych rozmiarach’’ albo niedzeiedz,ale erecz przeciwnie,kosci skora powleczone.

3 polubienia

To juz nawet nie chodzi o estetyke czy zadbanie. To powoduje choroby

1 polubienie

w druga strone tez - choroby powoduja tycie.

1 polubienie