Zapasy wojenne

ale takiego wyboru prezerwatyw jak dzis to kiedys nie bylo… :wink:

2 polubienia

Raczej będę żywność kupował na bieżąco. Papieru mam sporo. Jeżeli nie dopadnie mnie przewlekła sraczka to powinno mi starczyć na kila tygodni.

3 polubienia

ja sie tak zastanawialam dlaczego w Hiszpanii problemu z tym za bardzo nie ma? ale chyba mam odpowiedz - wiekszosc lazienek tu jest wyposazona w bidety.

3 polubienia

Bo u nas jest więcej PiSuarów

2 polubienia

Bidet to to, o czym marze i śnię! Ale nie niepokój się: miewam ciekawsze sny… :rofl:

3 polubienia

Nie widzę związku. Podzielą się ci ludzie jedzeniem?

teraz bedziemy miec rewie mody maseczek ffp3 :wink:

2 polubienia

W tym nie ma nic mądrego. Prawda jest taka, że za miesiąc, część ludzi stwierdzi że skoro nie mają z czego żyć, to należy im się… i zaczną szabrować. Początkowo pewnie się uda ich zastraszyć, ukarać lub przepędzić. Co dalej? Dalej będzie wszystko postępowało. Wojsko odgrodzi rząd. Nasze prawa będą naruszane na każdym kroku… a wokół będzie szalała śmierć.
Ja nie wiem czy nasi rządzący są rzeczywiście tak głupi i niekompetentni, czy też jest to część jakiegoś planu, zakładająca chaos i destabilizację.
Z pewnością już nie będzie tak jak było, jeśli ktoś nie przejrzy na oczy. Im imponuje władza dla władzy. Dziś nie możemy już prawie nic. Jesteśmy jak chomiki. Możemy w ramach pracy wejść do kołowrotka, tyrając na nich. Potem do sklepu wydać to co dostaliśmy za pracę… i spać, bo kołowrotek czeka. Nie wolno nawet do lasu, choć ten bezpieczniejszy niż miasto. Dlaczego? Bo tak!
Tak się dokonuje przewrót, przeciw któremu nawet nie możemy zaprotestować, bo trzy osoby to już nielegalne zgromadzenie… i można ludzi pozamykać zanim się zbiorą.

Uważacie, że to przesada?

4 polubienia

Ale robi się te zapasy żeby zeby siedzieć z nimi w swojej norze tak? :rofl: Ja się nie izoluje więc nie robię zapasow

1 polubienie

Nie znasz czasów, gdy w sklepach na półkach stał tylko ocet. I nic więcej.

5 polubień

I nie poznam. Dobrze że nie znam bo mi nie odbija :rofl:

1 polubienie

@elsie bidula.

2 polubienia

Zapasy zawsze posiadałam, więc po nic nie pędziłam do sklepu, ale takich dużych na rok czy dwa nigdy nie miałam.
Zastanawiam się w ostatnich dniach dużo nad tym co to będzie, co robić, ale trudno jest robić coś, gdy jest tyle niewiadomych.

2 polubienia

Nie robię zapasów. Wszystko jest.

2 polubienia

Ale tyle mi starczy!

2 polubienia

image

4 polubienia

Jeżdżą po pustych ulicą i każą zostawać w domu…

2 polubienia

A którą część ciała wypiąć?

3 polubienia

Nie precyzują…

1 polubienie

Wirus nie będzie z nami 12-18m …będzie z nami cały czas tak samo jak grypa. W sezonie będzie więcej ofiar a w lato mniej :grin: Mamy zapas jedzenia i wszystkiego innego tak na 2tyg w razie kwarantanny, wiec musi wystarczyć

2 polubienia