A powiedzcie mi proszę, jakie macie rozpusty w życiu

Ha! No zobacz!!!
Ale to juz prawdziwy,jak to mówią,coincidence :innocent:

1 polubienie

Owady tez proteina. Od owocow morza rozni się tym, ze nie oddycha pod wodą :wink:

W przyszlym roku nareszcie zrealizujemy plan z 2020(przez koronawirusa Australia zamknela granice na 2 lata) i wybierzemy się w naszą wymarzoą podroz po całym Wietnamie, od polnocy na poludnie plus Kambodża. Ile my tam zjemy… :drooling_face:

2 polubienia

Wasz ślad kulinarny,jakoś dziwnie pokrywa sie ze śladem zbrodni i wojny…Ale dajmy juz temu spokój.Akurat oni,mają dzisiaj odrobine ciszy.Cholera wie na jak dlugo…

Oj owoce morza też tam będą :drooling_face: w koncu Aborygeni takze tym się zywili. W ogole mieszkajac przy oceanie czesto jadamy takie przysmaki :blush:

1 polubienie

Tam najlepsze jedzenie… :grin: zmykam do pracy. Jeszcze 2 dni i urlop! Lecę do Polski na miesiac :blush:

3 polubienia

Ty zmykasz,ja odpadam…Niech sie tylko plyta skończy i padam bez czucia…Jeszcze 5 godzin temu byłem w Polsce :yum: :innocent:

1 polubienie

Miesiąc?Po jakiej przerwie?
No to zakreci Ci sie w głowie…
Wiesz jak teraz bzy pachną?!
Szaleństwo! No i pogodę juz trzeci raz z rzędu najwyrazniej przywiozłem :innocent:
Z innych spraw…Przygotuj sie na inflację…W"Sfinksie" zaplaciłem 17 zl. za Tyskie :face_with_raised_eyebrow:
Pieprzony rekord… :rage:

2 polubienia

Po 4 latach… :roll_eyes: głupi covid…
Liczę na trochę ładnej pogody, bo u nas już zima…
Niezła cena…

2 polubienia

Hmmm…Mnie covid zatrzymal na rok i 2 miesiące.Gdyby nie skype… :face_with_raised_eyebrow:
Wszystko wskazuje na ładną pogodę tego lata…Mimo wszystko to trochę pewniejsze niż w UK.
Edit…O ile ufac BBC względem Europy wschodniej…Ma być wręcz upalnie!

1 polubienie

halo tam…wolność już…chyba…wieczór jest :upside_down_face:

1 polubienie

Do snu

1 polubienie

Australia kompletnie zamknela granice, nie mozna bylo sie wydostac bez “travel exemption”, ktore przyznawali tylko w wyjatkowych sytuacjach. Na szczescie moi rodzice odwiedzili mnie 3 lata temu tez na miesiac, dlatego sama nie lecialam wtedy do Polski, a jak byl czas znowu ich odwiedzic, to granice byly juz zamkniete. Przy tych cenach biletow nie oplaca sie leciec na krocej niz miesiac. W sumie 4 lata temu placilam jakies 3700zl, a teraz prawie 7000 :stuck_out_tongue: daloby sie troche taniej, ale polaczenia byly raczej kiepskie.

2 polubienia

No nieźle…7000 za bilet… Ja teraz za Londyn-Luton i z powrotem, zapłaciłem 49 funtów :hugs:. A byłoby jeszcze taniej gdybym to wcześniej planował… Tutaj kolega Brazylijczyk ma podobny problem co Ty. A i tak nie wiadomo co będzie jesienią…

1 polubienie

Stare dobre czasy kiedy latałam ze Stansted… raz leciałam do Polski w Sylwestra za 15 funtów :grin: lądowałam w Polsce o 20 :grin:

2 polubienia

Taka normalność własnie wraca.Jak kupisz z wyprzedzeniem,powiedzmy miesiecznym to masz szanse zmieścić się w 20 funtach [return]

1 polubienie

Pytam, bo szukam sposobuf na neurogenezę. Czas chyba ruszyć 4 litery…

Zmarzłam jak nie wiem na koniec …:face_with_peeking_eye:

1 polubienie

A to ino raz i to był pomysł dziewczyn - po celowym ukłuciu gwoździem w rękę, nikt już nie chciał być chorym, bo było zakażenie i dodatkowy zastrzyk. Leki z utartej cegły pomieszane z trawą. Wszyscy uleczeni. Tyle było śmiechu z tej zabawy. Były do niczego, oszukiwały i kłótliwe to było. Za ich piski i wrzaski obrywało się chłopakom pasem. Lodowisko, piłka nożna z nimi to porażka - faul za faulem, szczypały, drapały. Na podwórku dzień bez nich to był raj

3 polubienia

Rozpusta o której marzę to wyspac się wreszcie bo juz sobie nie radzę zasypia na stojaco nieomal

3 polubienia