Ale jaja w Zakopanem XD

To ja juz wole jechac do Paestum,gfy zlapalem gume w wozku,wlasciciel osrodka wykrecil kolo,zawiozl do wulkanizatora,naste9nue mi je przykrecul.
Zaplacilem tylko za wulkajizacje dentki.

No kuzwa zdecydowanie nie takiego żeby nagrywał. Znając siebie to w takiej sytuacji najpierw bym brutalnie "ogarnęła " te panie A potem jemu telefon z nagraniem na głowie roztrzaskała…

3 polubienia

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274793-d8288277-Reviews-Willa_Tatarzanka-Zakopane_Lesser_Poland_Province_Southern_Poland.html

klinąć w opinię prosze…
i poczytać…

polecam też obejrzeć profile tych co zachwalają to miejsce…
wnikliwe czytanie tego co i gdzie polecaja daje do myslenia…
jak nic fałszywe, zlecone opinie…

4 polubienia

Ja prdl…poczytałam…

1 polubienie

I pozbyla sie dowodu rzeczowego? A i telefonu szkoda…

1 polubienie

Na trpadvisor prawde pisza tylko ci, ktorzy sie skarżą. :roll_eyes:

Rozumiem że Ty byłabyś zadowolona gdyby baba z paralizatorem na ciebie leciała A facet by nagrywal?
Że już nie wspomnę o tym że w dupie miał dzieci, które pewnie spokojne nie były.
Facet, ktos kto powinien chronić i bronić…W tym przypadku taki jakby uposledzony.

2 polubienia

Jednego tylko ogarnac nie moge…Opinie maja date z 2017 roku.Czyli to pieklo funkcjonuje sobie w najlepsze bez zadnych przeszkod,tak?
Te jedze ktore powinny byc CO NAJMNIEJ w bezrekawnikach sa bezkarne czy ciesza sie czyims wsparciem?

1 polubienie

Ten gość wiedział co robi, znał swoje prawa i trzymał emocje na wodzy. Ubezpieczył się, zrobił wszystko żeby swoich praw bronić. Dlatego one sa skończone i bardzo dobrze. Nikt nie powinien sie czuć bezkarny, zwłaszcza jeśli żyje z usługiwania a nie potrafi tego robić i żeruje.
Nie wiadomo ile wakacji ludziom zniszczyły, krowy. Masakra jaka patologia.

2 polubienia

Zatem to po prostu ustawka. A to wyjaśnia też to,co najbardziej mnie zdziwiło. Nie słychać dzieci. Kompletnie. Jakby wiedziały. Naturalną reakcją dzieci na coś takiego jest płacz, krzyk, panika.

Edit- ewentualnie zaniemowienie ze strachu…

3 polubienia

Zle mnie zrozumialas, po prostu jemu by sie dostalo i to mocno, ale nie telefonem, bo to dowod rzeczowy. W razie rozwodu rowniez :yum:

Czego nie powiedziec i jak tego nie nazwac…Facet,nawet “strateg” jak tego chca niektorzy,ktory pozwala na bicie zony i oraz obecnosc w tym tyglu wlasnych dzieci,jest dla mnie albo oblesna ciota albo maksymalnie nieczulym,skrzywionym psychicznie ulicznikiem.
Nie wierze ze te wszystkie wrzaski i tchorzliwe skamlenia to tylko jakas gra…

1 polubienie

Racja, o tym nie pomyślałam ! Wściekły turysta wrócił się zemścić. GENIALNE.

Coś w tym jest.
W najnowszym artykule czytałem iz paralizatora podobno nie użyto jako paralizatora. Tylko jako tepego narzędzia. Dosłał nim tylko gość filmujący w łeb…

Sadzac po wpisach to trwalo to pare lat. Z opinii na Tripadvisor czasem korzystalam. Ludzie jak pisza, ze bardzo zle to zwykle bywa zle, jak sa same opinie jakie to cudowne to licz sie, ze trafisz na koszmar.

1 polubienie

Samo zagrozenie uzyciem paralizatora zdaje sie jest juz grozba karalna?

Wyżej to pisałam :wink:

1 polubienie

Oczywiście że gra. Gdyby zaczął walczyć, jak człowiek, z tą patologią to przegrałby w sądzie, w mediach a opinia publiczna nazwałaby go skrzywionym psychicznie polskim Januszem. Czepiającym sie turystą.

Teraz za baby sie wzięli - gość zbiera pokrzywdzonych i wystosują pozew zbiorowy. Przeciwko niemu nie będzie nic bo jest bez skazy. Było warto.
Dzieci na pewno były przygotowane, no i nie wiemy co to były za dzieci, może twarde nastolatki. Tak czy siak nic im się nie stało. Zobaczyły awanturę, pewnie nie pierwszą w życiu a i nie ostatnią. Za to, to jak ojciec sie rozprawi z problemem je bardzo dużo nauczy. Bo okazał się silny, konsekwentny i skuteczny.

2 polubienia

W pewnych momentach on je nawet prowokował, a wiedział, że są wybuchowe i nieobliczalne, więc trudno nie miał.

2 polubienia

Robił to w jakimś celu. Najlepszą karą dla ludzkości byłoby skazanie je na dożywotni zakaz obcowania z klientem.
Dla mnie to zwykłe złodziejki.

Za wynajem można świetnie żyć, jak pączek w maśle. One tak żyły ale postanowiły że dla nich to za mało i warto traktować ludzi jak ścierwo i zarobić więcej na następnych, zabranych od poganiaczy z dworca. Tego nie wymyśli nikt normalny.

2 polubienia