Ból z tyłu głowy

@birbant To sport grupowu,wystarczy,ze jeden,czy dwoch zawodnikow,maja gorszy dzien i poloza druzyne.
A poza tym,w sporcie troche szczescia tez sie przydaje.
A mistrzem,nie jest sie d9zywotnio,ze tamten sklad pokonal wszystkich,nie znaczy,ze ten nowy,tez to uzyska,
W sporcie,jak w zyciu,raz na wozie,raz pod wozem’’
Wazne,by piwo sie nie zagrzalo)))

2 polubienia

Mojej matce która miewa skoki ciśnienia lekarka powiedziała że to może od menopauzy być.
Ja nigdy nie dochodze do 120. Chyba że po jeździe na rowerze. Mam zawsze 107/70.

To realny fakt.
Alkohol rozszerza naczynia krwionosne,co powoduje obnizenie cisnienia tetniczego.

2 polubienia

To dlaczego na kacu sie pogarsza???

Dobrze, że jeszcze nie mam menopauzy

Umrę na alkoholizm. Po swojemu.

Moze najpierw przeczytaj “Mali bogowie” cz.2…

Naczyn8a krwionosne sie zwezaja

1 polubienie

Przy alkoholizmie?

W kazdym wypadku.
Alkohol znacznie rozszerza naczynia krwionosne,gfy przestajedzialac,kurcza sie co podnosi cisnienie.

2 polubienia

Ano wlasnie, bo myslalam juz, ze promujesz… :sweat_smile:

1 polubienie

I to już jest droga do zawału wieńcowego. Ja taki miałem. Ale nie przez chlanie, a przez tarczycę.

1 polubienie

O matko! Ta tarczyca, jesli co z nia nie tak, to niezle potrafi narozrabiac! Jula np. ma Hashimoto…

1 polubienie

Ponad 20 lat szalała, a ja nic nie czułem. Az dopięła swego i dopiero po tym zawale lekarze znaleźli winowajcę. I od razu leczenie. Miałem potężne guzy. Teraz jest już jak należy, niedługo okaże się, czy będę miał drugą radioterapię, czy nie? Od przedwczoraj kazano mi odłożyć leki, bo niby jest już normalnie. W najbliższą środę mam termin na szczegółowe badanie. Jestem niezmiernie pozytywnie zdziwiony niemiecką służbą zdrowia.

4 polubienia

O to trzymam kciuki! Z tego co wiem, to chyba druga nie bedzie potrzebna bo to trzeba tylko skutecznie usunac! Ale co sie nameczyles to Twoje…

W sumie to za bardzo się z tym nie męczyłem. Dopiero na ok miesiąc przed zawałem zacząłem mieć problemy z ciśnieniem, które skakało mi do 244 na 180 i z układem wydalniczo - trawiennym. Właściwie takie anomalia zdarzały mi się już dwa lata wcześniej, szybko przechodziły i odpuszczałem, bo samopoczucie wracało do normy na dłuższy czas. Nie odczuwałem też, że pompka czasem przez te hormony waliła mi dwukrotnie szybciej, niż powinna.

1 polubienie

To jedzno ty na kanal,niech wyreguluja cisnienie na wtryskach i pompie,zaplon niech wyreguluja i zawory niech ustawia,zaraz wydech sie poprawi)))

1 polubienie

Spoko koleś, pompa wytryskowa do wsuwów międzynożnych napraw jeszcze nie potrzebuje. Ruchy posuwisto zwrotne funkcjonują, jak należy. :stuck_out_tongue::innocent:

1 polubienie

Ale (z tego co wiem) radioterapia jest uciazliwa. Juz o zawale nie wspomne!!! Dobrze ze odkryto powod i wyleczyli!

1 polubienie

Jak tlok pracuje,to wszystko ok.))

1 polubienie