Co jadacie na śniadanie?

To ja wiem. W górach przed wyjściem na szlak, zawsze jadam z rana czekoladę.

2 polubienia

i na starość rozwaloną trzustkę @vera223 :joy:
:grinning:
Sam potrafiłem zjeść np. kilkanaście pączków. A teraz się muszę pilnować, bo cukier na pograniczu… Przed jakimkolwiek testem jadłem Prince Polo albo pół torcika wedlowskiego i piłem Coca-Colę. Owszem, przez 2-3 godziny łeb działał jak nakręcony, ale gdy organizm poradził sobie z cukrem, to takie mnie zmęczenie dopadało jak po przerzucenia tony węgla (chociaż nigdy osobiście tony węgla nie przerzuciłem)

1 polubienie

Tak, w zeszłym roku byłem na Sycylii i takie było śniadanie w hostelu. Kawa i rogalik. Ale jaki wielki i z pysznym nadzieniem!

3 polubienia

Nie powiem, ale też zdarzało mi się jeść takowe slodkie śniadania.

2 polubienia

Tak, oni słodkości sobie nie żałują :blush: Cukiernie przyciągają wzrok :grin:

1 polubienie

Ale co innego kop od coli, w której jest cukier dostarczany na x sposóbów razem z kofeiną, co innego od gorzkiej czekolady :wink:
Można też jeść słodkie śniadanie, za to nie jeść słodyczy poza tym.
Bez przesady, to trzustka powinna spokojnie przeżyć :grin: …chyba

3 polubienia

jak sie je kolacje ok. 22 i przypomina ona drugi obiad to na sniadanie tez wiecej jak rogalik z kawa niepotrzebny.
ale ja tak nie lubie - zle mi sie potem spi.
a chalwa? przeciez to wcale nie trucizna i do tego kaloryczna, a weglowodany w cieplym/goracym klimacie przyswaja sie lepiej niz bialko.

2 polubienia

Czesto takie wlasnie rogaliki(Cornetto)jadam na sniadanie szt.2 +espresso.
A dlatego jadam szt.2,bo na spolke z moim psem jadamy :blush:

1 polubienie

Ja tam się lubię z niskobiałkową dietą. Dlatego na wegetariańskiej/wegańskiej mi dobrze, bo nie szukam (i nie muszę) 1000 źródeł białka, jak niektóre wegany :wink:
Za to jem więcej węglowodanów i tłuszczy :slight_smile: :innocent:

Nikt nie napisał jeszcze że odżywia się wyłącznie dojrzalymi słodkimi owocami z niekoniecznym dopijaniem surową wodą?

3 polubienia

Żebyś nie wywołał… :smiling_imp:

2 polubienia

Dokładnie. Jeszcze nam tu wariatów potrzeba …

2 polubienia

Nie przesadzaj, musi być przecież reprezentatywna próba statystyczna społeczeństwa, jeden wariat nie zaszkodzi bo się znudzimy.

3 polubienia

Ktoś odgłupiać musi. :sunglasses:

1 polubienie

No widzisz, wstawilo sie! Ja to widze jeszcze bardzo ladne maty…

chyba juz sie zarejestrowal?