Co jeść?

A kto pije taką gorącą?
Z kawą i herbata to jak z kotami i psami - kazdy wie swoje😉

2 polubienia

Prawda jest taka że my !, mamy najgorszą żywność, co wykazały unijne kontrole. Jedzenie najmniejszej jakości, brak kontroli Sanepid przy produkcji i weterynarzy przy uboju chorych zwierząt. Wytknięto Polsce brak norm zabronionych środków exxx, i zbyt dużo chemii w produkcji zbóż, warzyw i żywieniu zwierząt itd. Dziwne że mamy jeszcze import takiej żywności

2 polubienia

Wiem przecież, że macie recykling :wink: Chodziło mi o to, że reklamowali smaczne butelki z recyklingu, a nie smaczną ich zawartość - tak, jakby były one jadalne.

3 polubienia

Uff, butelka jako zakąska? To by rozwiązało problem skupu :joy_cat::joy::wink:

2 polubienia

@okonek @Daniel86 @collins02 Dobrze pić napoje ciepłe, bo to dobre na gardło, zwłaszcza jeśli ktoś pracuje głosem. Picie wrzątku jakiegokolwiek nie wskazane, nawet gorącą zupą się można poparzyć…

4 polubienia

Gra,może one są jadalne tylko my o tym nie wiedzieliśmy? :grin:

2 polubienia

@Vilemo @gra To znaczy już są jadalne opakowania: jedne na bazie skrobi inne na bazie żelatyny. Z tego co wiem do tych żelatynowych można dawać ciecze, ale to będzie jak za dawnych lat napój z woreczka.

1 polubienie

4 polubienia

Opakowanie na bazie żelatyny istnieje od wielu lat. To tzw kapsułki miękkie przy lekach. Tylko nie jestem pewien czy ciecz można w to wlać. Widziałem też opakowanie do dań na wynos na bazie wafli ryżowych ale to już z 10 lat temu i nie wiem jak się to potoczyło dalej.

3 polubienia

Niehigieniczne takie naczynia. To juz lepsza tektura czy jakas sprasowana sloma.
A moze wprowadzic mode na menazki z niezbednikiem, finka i kubeczkiem?
A tak? Komu przeszkadza porcelana, kamionka, szklo i metalowe sztućce?

3 polubienia

Ekoświrom to pasuje. A ja w samochodzie wożę pojemnik na jedzenie. Wolę wozić taki z stali niż jak zamawiam jeść z tektury lub styropianu. I oszczędność bo obecnie w restauracjach doliczają 1 pln za każdy pojemnik i 1 pln za sztućce.

3 polubienia

Ja mam szczelne plastikowe tupperki jak jade do puebla obiad kupić (czasem mi sie nie chce gotowac) A te naczynia to pozostalosc po zamowieniach z chinskiej :wink:

2 polubienia

Ktoś by powiedział co to jest 1 pln. Jak kupuję 2 dania dla 2 osób to już 4 pln+ sztućce to robi się 6 pln. I tak policzmy co dziennie (no nie jem co dziennie zamówionego) daje to 180 pln.

2 polubienia

Zgadza się.
Termosy obiadowe tez kiedys wymyslono. A zresztą w cywilizowanych krajach na wiekszosci stacji widzialam mikrofalowki ( ile platne to nie wiem, w Niemczech zdaje sie byly gratis? Moze @birbant będzie wiedział?)

2 polubienia

W Polsce bywają i bywają gratisowe. Na jednej z stacji np widziałem promocję że jak z swoim kubkiem przyjedziesz to kawa za pół ceny. A jeśli nie masz to można było kupić za 5 pln kubek.

2 polubienia

Jakis ozdobny z logo ten kubek?

1 polubienie

Wiesz co taki zwykły ale ładny. Oczywiście nie termiczny ale taki normalny. Do picia mam swój kubek z podgrzewaniem i tak herbata potrafi być gorąca kilka godzin.

2 polubienia

Może pracownikom, którzy muszą zmywać?

Wymyslono zmywarki…

1 polubienie
1 polubienie