Co myślicie o rodzinie królewskiej (UK)?

Bardzo mądra decyzja.

1 polubienie

Ale tam się sporo tytułów wyświetla i nie wiem którą :sob:

1 polubienie

W ten sposob rozumuejac,powinnismy tylko o Grecji lub Rzymie dywagować.I w ten sposób nie odpowiesz sobie na zadane pytanie.Wrecz przeciwnie!Tylko sie oddalasz.

Wszystkie, jak leci. Pani Elżbieta Cherezińska lepiej uczy historii, niż robią to na uniwersytetach. A w temacie, to “Harda”.

1 polubienie

Ale ja nie chcę całej historii. Ja chcę Wikingów :stuck_out_tongue_winking_eye: :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Powtarzam; “Harda” i Twoja wola zostanie spełniona.

1 polubienie

Aha… Już mi napisałeś. Taka byłam zrozpaczona swoją nieznajomością tytułów, że nawet tego nie zauważyłam

2 polubienia

No i koniecznie “Królowa”, bo to dwuksiąg jest.

2 polubienia

Hmmm, jesli swiatowosc polega na mysleniu za mnie? To nie jestem.

Jakże można nie znać historii polskiej królowej Danii, Szwecji, Norwegii i Anglii.

1 polubienie

Uprzedzam że do czytania Cherezińskiej trzeba wziąć urlop i to nie krótki. Każdy tytuł to ponad 800 stroniczek. image

2 polubienia

Tym to ja się nie martwię, bo jak się zniechęcę albo mi czasu zabraknie, to ładnie poproszę Ciebie i opowiesz mi co w nich jest :slightly_smiling_face: :hibiscus:

1 polubienie

Nie oderwiesz się. Dodatkowym smaczkiem jest to, że twarde historie okiem kobiety są przedstawiane. Tak, po babsku. Ale to podnosi literackość tych powieści. Chronologia wydarzeń historycznych, znakomita.

2 polubienia

Takiego mi smaka narobiliście, że już te książki chcę mieć! :joy:

2 polubienia

@birbant ma rację, nie oderwiesz się.
Nie wiem gdzie się zaopatrujesz, ale w księgarniach niekoniecznie muszą być aktualnie dostępne a i w bibliotekach kolejki bywają. Ale poszukać albo poczekać warto.

2 polubienia

Z netu ściągnę. Do domku mi przyniosą i nie będę musiała nigdzie szukać. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Wdajesz się w niebezpieczną grę. Skonsumujesz Hardą (x2), potem sięgniesz po Odrodzone królestwo (x5) potem przyjdzie czas na Północną drogę (x4). Przyjdzie kupić nową biblioteczkę. image

2 polubienia

Ale co złego, to nie ja… :roll_eyes: :rofl:

3 polubienia

Najpierw zachęcacie a za chwilę straszycie.
No i co mam sobie o Was myśleć? :thinking: :wink:

2 polubienia

Myśleć o nas? Tylko dobrze, koleżanko, tylko dobrze. Zresztą, inaczej się nie da… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia