Gdybyś mógł nie pracować a dostawac dotychczasową pensję

Dokładnie. Powrót do “rodziny”. Potrzeba uznania i wsparcia. Ktoś się mną wreszcie zainteresuje
:joy:

1 polubienie

@Devil Wiesz, ja to bym chciała mieć zaległy urlop, najlepiej 3 miesiące! Na pewno znalazłbym sobie jakieś zajęcie, a gdyby ktoś przygarnął moich synów na tydzień lub dwa byłabym wniebowzięta!!!

2 polubienia

Wszytko mi pasuje, tylko nie te flaki… (

1 polubienie

@Devil Też lubię aktywny wypoczynek. Żeby dużo się działo. Ostatnimi czasy śpię jednak bardzo mało i wciąż mam deficyty dlatego 3 dni błogiego lenistwa z dobrym jedzeniem, które ktoś zrobi i poda, a potem jakieś spa z masażami z dziką chęcią!

3 polubienia

@Devil O flaki! Uwielbiam!!!

1 polubienie

@Devil Ciężko młodym kumplować się z seniorami, zwłaszcza takimi którzy mają swoje światy i żadne nowinki ich nie interesują.

2 polubienia

@ihtiel Grunt to motywacja. A i rzeczy, które się lubi idą szybciej.

1 polubienie

@waranzkomodo, bardzo ciekawie piszecie :relaxed:

@efka Który wątek​:thinking::slightly_smiling_face:

1 polubienie

@waranzkomodo o tych seniorach, starszych ludziach 50+ :grin:
W sumie to się dziwię, że tacy starzy jeszcze żyją.

2 polubienia

Rzyjom, ale co to za rzycie… :joy:

2 polubienia

@birbant , Ty stary dziadu, znowu wnuczek za Ciebie komentarze pisze?

2 polubienia

A to chóncfot jeden, jórz ja mu dam…, widział kto moją laske. przed hwilom tu była…, aa?

2 polubienia

@efka Przez 6 lat z hakiem śpiewałam w chórze. Cotygodniowe próby, występy, warsztaty wyjazdowe, wspólne imprezy, szliśmy wszyscy na karaoke i noc była nasza. Średnia wieku 50+ ze sporym zapasem. Tylko trzeba mieć wspólny temat. Seniorzy bywają różni, podobnie jak młodzież. Nie z każdym znajdziesz wspólny język. Teraz i tak jest dużo lepiej. Kiedyś 40latek był poważną personą, a dalej były już tylko starzyki🙃

3 polubienia

Twoją laskę podobno odkurzacz wciągnął :thinking:
Wnuk coś wspomniał, że poprosił o czyszczenie komputera z niepotrzebnych plików, miałeś użyć zainstalowany odkurzacz, wyjąłeś normalny z pawlacza.
Prawda to ? :rofl:

1 polubienie

Czeegoo? Co Ty tak cicho do mnie rozmawiasz?

2 polubienia

@waranzkomodo co Ci będę kłamała. Ja to już z grobu z Wami piszę :cry:

2 polubienia

Znowu czopki wsadziłeś nie tam gdzie trzeba!!!

1 polubienie

@efka Wiesz, moja teściowa ma 60 lat i potrafi mówić o starszych paniach czekających w kolejkach w przychodni per stare i dosadniej (mówi o nich że tylko siedzą w tych kolejkach i o chorobach gadają). Nie pozwala sobie kupować biovitali i innych paście typu Geriavit. Kiedy poszła do masażystki a ta powiedziała że w jej wieku można robić takie a takie ćwiczenia: udzieliła dobrych rad: uznała ją za nieuprzejmą, nieprofesjonalną i ogólnie znielubiła za złe podejście i nieluksusowy gabinet…

1 polubienie

@efka Jakoś nie widzę. Energia Ci nie brakuje. (18 lat - do setki​:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:). A i mnie do młodzieży daleko.

1 polubienie