Gdybyś mógł nie pracować a dostawac dotychczasową pensję

Paaniee, za moich czasów, to się wsadzało…, że ho, ho, nie to co teraz, panie…

2 polubienia

Hmm…Jedno czego sie nie da powiedziec o babach sterczacych w kolejkach w przychodniach to to ze"czekaja".Ile razy ide po jakies recepty czy wyniki badan,zawsze trwa walka i proby wyrolowania co delikatniejszych,na ogol na litosc,z kolejki.
Wciskanie sie przed,bez uprzedzenia to takze normalna praktyka.
Na szczescie nic mi wciaz nie dolega :rage:

4 polubienia

@waranzkomodo a po kiego chcesz jej kupować jakieś maści geria coś tam?
Ja łykam 20 tabletek apap-u
rocznie.Nie wiem czy nie naliczyłam zbyt wiele.

@waranzkomodo ja już stary, niezdatny do niczego rupieć.
Urodziłam się w 1965r.

@birbant ale za to masz pawlacz pełen wianuszków :wink:

1 polubienie

Polecam 2 lekarstwa: spirytus oraz zielsko. Efekty uboczne można zaakceptować. Są bez recepty.

1 polubienie

@collins02 Mam sporo ciekawych akcji z przychodni NFZ-towskich. Czekałam pewnego razu do laryngologa: jak przyszłam upewniłam się kto i kiedy i za kim jestem, jaki nr itp. Moja kolej, wstaję z krzesła żeby wyjść do gabinetu, a tu facet w tej samej sekundzie razem ze mną i oboje się wbiliśmy do gabinetu, prawie się taranując w drzwiach. Mówię że teraz moja kolej a facet że jego też. Lekarka kazała nam się zdecydować i wyszłam, nieasertywnie, żeby już zadymy nie robić. U innej lekarki: chodziłam latami: ludzie przychodzili, ustalali, kto za kim i grzecznie czekali, potem wchodzili tak jak wcześniej było ustalone. Lekarka mówiła tylko: proszę i się wchodziło. Przyszła starsza pani, jak tylko zobaczyła że wcześniejszy pacjent wychodzi, zerwała się twierdząc że lekarka wywołała jej nazwisko i wbiegła do gabinetu: oczywiście bez kolejki. Kiedy pierwszy raz poszłam na wizytę z abonamentu medycznego i lekarz o wyznaczonej godzinie przyszedł po mnie, przywitał się i zaprosił do gabinetu szczena mi opadła w takim byłam szoku…

3 polubienia

Trzeba mieć dobre zdrowie psychiczne by chorować fizycznie.
:wink:

1 polubienie

Pytasz o sprawiedliwą emeryturę? Raczej się nie uda, chociaż nie miałbym nic przeciwko… :wink:

2 polubienia

@efka I tak za dużo… Ale skoro musisz🙃 A witaminy czasem się przydają.

1 polubienie

@efka Po co chcę kupować? A tak z dobrego serca.

1 polubienie

@efka Heheee Dobre z tym odkurzaczem🤪

1 polubienie

@waranzkomodo nie łykam tego jako ciasteczko do kawy :wink:
Ból głowy od zajętych zatok jest bardzo uciążliwy, ponieważ nie chodzę do lekarza z takimi pierdołami, to ratuję się sama.

Oj tam. Zatkaj jedną dziurę nochala i porządnie smarknij. Potem drugą. Można na dworze tylko nie pod wiatr bo smark poleci na ciebie :slight_smile:

1 polubienie

Mam irigasin .

Nie znam. Ja biorę na razie tylko tabletki na alergie.

1 polubienie

@efka Próbowałaś płukania: zatoxin, sinus rinse (butelka + saszetki)? U nas się sprawdza.

1 polubienie

@waranzkomodo napisałam wyżej. Mam irigasin :wink:
Miłej zabawy Wam życzę lub kolorowych snów :wink:

1 polubienie

Już spać? Serio?

Ja? nie. Często się tak z Wami żegnam dziękując za miłą zabawę :blush:

1 polubienie