Gdzie na Śląsku jest ładnie?

To same moje rejony widzę @birbant :relaxed: wszystko się pozmieniało, wypieknialo :grin:

Dla mnie tam zawsze było pięknie.

Darmo nie ma nic , na wszystko trzeba zapracować , na komplement także :wink:

Już Ci walę komplement; - jesteś baba ze Śląska, w…, tralalala, tralalala… :stuck_out_tongue_winking_eye:

W barach szeroka w dup…e wąska ?
Nie @birbant , pomijając zbędne kilogramy ( nie wiem skąd one u mnie :stuck_out_tongue_winking_eye:) mam kształty klepsydry .

Bo źle zgadłaś. Miało być w dupie szeroka, a w barach wąska… :kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue::innocent:

No nie zgadłam bo w barach nie jestem wąska :wink:

Czepiasz się szczegółów. :stuck_out_tongue:

Prawdę mówiąc, to ze wszystkich pięknych widoków i innych atrakcji na Śląsku, to najbardziej podobały mnie się dziewczyny. :grinning::innocent:

Często szczegół decyduje o wszystkim :wink:

To nie sa zbednekilogramy.
To dodatkowe kilogramy do kochania.
To takie naturalne iles tam plus)))

Jedyny plus tego wszystkiego , to fajne te , no , płuca :stuck_out_tongue_winking_eye:

@birbant bo to tak jak w tej piosence.

Nie tylko ploca,usiasc tez dobrze,gdy ma na czym kobieta)))

Uwielbiam to wykonanie,

Mieć czym dechnąć i piardnąć. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niezależnie od mojego wyglądu , bardzo podobają mi się symetryczne i zgrabne kobiety , tyczki i duże kształty są bleeeee

A na wszysko pomaga oklad z cieplego biustu! :grin:

Podpisuje sie pod tym,oboma recami))

A ja jeszcze dodatkowo nogamy. :grinning: