Jak mozna znalezc wies wioske w Polsce ktora jest 30 km na poludniowy wschod od Krakowa?

Jak mówiłem szukam faceta mieszka na wsi ma własny biznes z taką medycyną niekonwencjonalną i masażami na tej wsi jest stacyjna kolejowa ok 30 km od południowej granicy Krakowa Obstawiam gminę Dobra i Limanowa ale nie jestem pewny tyle wiem

A na FB szukałeś?

No nie ale teraz poszukam

No dobra a jak znajdziesz z 10 firm to jak rozpoznasz że to ta?

Od czego telefon czy mail?

1 polubienie

A jak nie będzie takich danych? zdaje się że własnie kolega takie dane by potrzebował.

Jak masz te 10 firm to masz tez telefony - czy to problem ustalic czy dobrze trafiles?

1 polubienie

Nadal mam wrażenie że kolega potrzebuje własnie tych numerów a nie samej nazwy firmy. A nie każda firma istnieje w necie.

Zobaczę czy jest w necie jak nie będę komponował dalej jak nie to pojadę tam w ciemno ludzie mi podpowiedzą gdzie go znaleźć to mała mieścina W rejestrze urzędowym będzie przynajmniej imię i nazwisko to będzie punkt zaczepienia

1 polubienie

Baza danych z numerem też by się znalazła tylko potrzebuję punkt zaczepienia.

Nie długo będę miał na pewno gminę i miejscowość dam znać jak będę wiedział

1 polubienie

Mamy w firmie bazę z żółtych książek ale chyba rozumiesz że mogę udostępnić tylko kilka numerów.

1 polubienie

Firma, ktora nie istnieje w necie to nie wystepuje w przyrodzie. W rejestrze firm byc musi, a nawet jak nie ma swojej strony to gdzies w socjalmediach namierzysz.
A juz uslugowa?

2 polubienia

Może istnieć. Kolega jakby zasugerował że to dość stara firma może być.

Tym bardziej. To juz nie te czasy kiedy wystarczyl namiar na złotą raczke od sąsiada. Owszem to tez działa, ale jak ktos ma firmę to malo prawdopodobne, zeby choc jakiegos powiazanego telefonu komorkowego nie znaleźć.

1 polubienie

Wydaje mi się że raczej to jest jeden facet u siebie w domu przyjmuje i wykonuje zabiegi czy stara nie wiem wiem że pracuje na emeryturę/dorabia do emerytury chyba nie mógł podjąć zajęcia z jakiś przyczyn i znalazł taki sposób na życie

1 polubienie

Niby tak tylko że wpisując hasło w google najpierw z kilka stron pojawiają się reklamowane strony często mało mające wspólnego z szukaną frazą.Czasy dobrego wujka google już za nami.

To już znów zawęża grono osób. W ceidg jest też pesel własciciela firmy.

Chyba znalazłem w końcu wieś to jest Raba Niżna

2 polubienia

16 stron w CEIDG. Rano będę w pracy to sprawdzę bazę.

1 polubienie