Jak tam wygląda obecnie trzecia fala w waszych regionach?

ja sie wcale nie dziwie, tym bardziej, ze polskie wladze same dobrego przykladu nie daja.

1 polubienie

Ktoś miał 18 urodziny. Moja 18-tka też była huczna :relaxed::innocent:

2 polubienia

Moja tez jak male wesele, ponad 100 osob - i to tylko znajomi i przyjaciele. Rodzinna byla pozniej.

1 polubienie

Ale już nie odbiegajmy od tematu :wink: @Devil

Dawno, dawno temu nie nosiliśmy maseczek. Mogliśmy tańczyć w klubach, jeść w restauracjach, podróżować, odwiedzać bliskich, chodzić do fryzjera, kina, siłowni, na koncerty. Można było jechać na sor w razie potrzeby i uzyskać pomoc.

:pensive:

2 polubienia

To miałeś na myśli ?

Tak ale znam też inną taką akcję z weekendu. Ludzie szukają sposobów by żyć jak dawniej.

2 polubienia

Dawniej dawało się cynk, a dzisiaj koronę :thinking: ?

W Wiktorii, od 4 lat.

1 polubienie

Ten pierwszy zart jest juz tak ograny… :yum:

2 polubienia

Śmiechem żartem, ale dzisiaj u mnie w pracy wspominali, że już szykują się na 7-8…

2 polubienia

Dobry zart tynfa wart.
image

2 polubienia

Bo to jest najlepsze lekarstwo na zaraze.

2 polubienia

To czyli co ? Lockdown ?

Plus stan wojenny.Nalezy wszelkimi sposobami przeciwstawic sie przenoszeniu zarazy przez granice a w kraju bezwzglednie stosowac obostrzenia,jakie by one nie byly.
Nie moze byc tak ze rzad jedno a narod na złość,co innego.
I nie moze byc tak jak robia Polacy za granicą…Szukam fryzjera bo troche wygladam jak Geronimo i dowiaduje sie że najblizsza,Polka,pojechala sobie do domu na świeta!!!Ot tak,jakby nigdy nic nie bylo.Bo,cytuje te chamówe,"co jej zrobią?"To samo zrobila inna ktora zajmowala sie psami,min.mojego kolegi…“I tak mnie nikt nie złapie” i wzzzzz…Pojechala sobie przez kontynent…Ciekawe zresztą czy dojedzie.

2 polubienia

Tego nie wiem i nie porównuje.Wystarczy mi ze dzisiaj,mamy prawie 32 miliony zaszczepionych.

1 polubienie

Śląsk nad przepaścią.

2 polubienia

u nas zrobili obowiazkowe maseczki wszedzie, nawet na plazy - nie przejdzie numer, nikt nie bedzie sie opalal jak muzulmanska kobieta.
co do okrywania innych czesci ciala jeszcze wytycznych nie ma.

1 polubienie

Ja dziś dostałem pouczenie od policji za spuszczoną maseczkę. Państwo działa :joy:

2 polubienia

Gdyby nie media to nie wiedziałbym o covidzie…
Maski zacząłem traktować już chyba jako stały element ubioru, także spoko.
Życie jak zwykle.