Tym razem chyba powinna być łatwa zagadka
Ksionż ![]()
Wyglada na Ksiaz ale to ujęcie od strony ogrodów.Nie takie oczywiste…
Ale to na Słowacji. Bo gdyby nie to miasto w tle to przez moment kojarzyłem dach z Pieskowa Skala ![]()
A to?
Fotka z 2009 roku. Dodam, że to nie miasto, a wieś. CCC.

.łatwo nie będzie.
Nie byłem, nie widziałem. Znalazłem za pomocą wuja …
No nieźle go odpicowali.
To popierdółka jakaś. Tu dopiero deweloper zaszalał ![]()

Zamek Neuschwanstein ?
To mój Neuschwanstein:

To już chyba gdzieś w Turyngii. ![]()
Nie byłem jeszcze, ale mam na liście „must see” ![]()
A kto wie, gdzie to jest?
Ten stojący ludzik to ja …

To jest w Szwajcarii.

.saksońskiej. ![]()
Bardzo się zgadza
Prócz flażki …
Flaszka zawsze się zgadza ![]()






