No to jak to mówią, łatwo już było ![]()
Dla podpórki, stolica.
Aleś odleciał. My tu wszyscy na swoich podwórkach, a Tobie ryżu się zachciało.
![]()
Szczelam, znając tak mniej więcej gdzieś bywał - Bangkok …
To by było zbyt proste ![]()
Dalej strzelam - Kuala Lumpur!
Póki co na liście Must see ![]()
Phnom Penh?
Też nie ![]()
Czyli co? Taki mały kalmar kosztuje 5 groszy. ![]()
1 PLN = 2600 LAK

.to ja dwa poproszę. ![]()
No to Vientiane zostało … Dobrze kumam, to stolica Laosu? Proszę się nie śmiać, nie kukam w Gugli.
Ta fotka akurat z Tajlandii. 150 tajskich bahtów to aktualnie około 20 zł. To mój bezmięsny piątkowy posiłek ![]()
Czyli co? Dwie dychy za kalmara?
.a to drogo, to ja nie chcę. ![]()
Brawo. Komunistyczny jak widać Vientian i Brama Zwycięstwa




Też się tam wybieram i gdyby nie pandemia, pewnie już bym był …
Miejmy nadzieję, że miasto nie ucieknie.
Mnie też interesuje nowa stolica Birmy Naypyidaw - jest prawie pusta.
(Co to za nazwa, że ładniej brzmi od końca!)
Tak niektóre drogi tam wyglądają:

Nikt dziś nie wyjechał, bo wszyscy w korku stoją. ![]()
.tylko motorek się przez ten korek przecisnął.
Ja leń. Google znalazl, ale podpowiadac nie będę ![]()
Bezczelne kopiowanie Disneylandu jest czasem miłe widziane. Oto edukacyjny Disneyland szkoły i przedszkola w Bangkoku, w którym miałem przyjemność pracować. Tak zwany trzeci świat ![]()







