Koronawirus już u nas!

Wirus przynajmniej kosi równo!

1 polubienie

Nie kosi równo: Facetów dużo więcej. Starszych też… nie ma równości na świecie :wink:

2 polubienia

Racja: wziął się za facetów. Ale ja Cie własną, sflaczałą piersią osłonię!!!

1 polubienie

Zakupy jak zakupy.
Ale to juz zaczyna zakrawac na kpine

2 polubienia

Fajnie. Górą Sri Lanka! Ale PAD daje przykład: odwiedził SZPITAL!!!

1 polubienie

I po co?
Zeby udowodnic, ze boi sie tylko prezesa, a wirus mu niestraszny?

3 polubienia

Płaczą osoby na śmieciówkach. Nie pracują - nie zarabiają. Cała turystyka, hotelarstwo, gastronomia. Wielu nie da rady.

4 polubienia

Pewnie tak! Co mu tam wirusek…

1 polubienie

Pis zabierze tym co sobie radzą, spokojnie.

1 polubienie

jak bedzie mial z czego zabierac.
zeby odbudowac to co padnie w czasie pandemii beda potrzebne kredyty, a Polska jest juz mocno zadluzona.

3 polubienia

Kurła w Bytomiu (Śląskie) jest kolejny zarażony. Podobno mieszkanka mojego miasta :confused:

Myjesz ręce?

No myję.

2 polubienia

No to myj dalej. To cię na bank uchroni. Przecież piłkarze, ministrowie zdrowia, dowódca wojsk… zarazili się, bo nie myli :wink:

2 polubienia

Umywali od tego wszystkiego ręce moim zdaniem.

2 polubienia

Chciałem kupić te sławetne płyny z Orlenu, bo jutro wracam do pracy, to trzeba by przecierać czytniki, blaty, długopisy… ale na Orlenie nikt ich jeszcze nie widział.

1 polubienie

Pierwsza partia poszła przecież do władzy i członków jej rodzin.

1 polubienie

Jesteśmy Państwem ściemy i lekceważenia. Dla nich, ludzie dokładnie tak jak w ZSRR są surowcem naturalnym. Przez trzy miesiące nie spróbowali się nawet przygotować do epidemii, bo liczyli że ich ominie… bo Polska jest pępkiem swiata…

4 polubienia

We Włoszech w ciągu doby prawie 400 osób zmarło :frowning:

U nas kilka osób zachorowało ponoć… jak to w weekend… niewiele choruje… pewnie msze działają… bo przecież to nie wina tego, że się testów w niedzielę nie robi… a jutro pewnie z 300-500 potwierdzonych przypadków? :confused:

2 polubienia

W Czechach kwarantanna całkowita :confused:

2 polubienia