Lubicie mięso, jaja i sery?

Dlatego mogłaby na przykład funkcjonować druga nazwa nietoperza - hałak.
(harmonijny łapacz komarów)

Niestety, nie będzie, bo słowo harmonijność to słowo bezsensowne w odniesieniu do natury. Przyroda nie jest harmonijna, tak jak sobie to pewien guru od wszystkiego ubzdurał …

Chyba, że ktoś jest psychopatą i rajcuje go pożeranie silniejszych przez słabszych … Albo w tym widzi harmonijność.

2 polubienia

nie wiem, mi czasem na werande latem wpadaja - ale zostawiam okno otwarte i wieczorem leca sobie w Hiszpanie na lowy.
byl problem jakis czas, bo bylo ich bardzo duzo opanowaly w kilku budynkach przestrzenie miedzy warstwami stropu, co prawda przypadkow wscieklizny na Polwyspie nie ma od lat, ale inne choroby tez przenosza - byla akcja wylapania tego towarzystwa i przeprowadzenia w inne miejsce - podobno zkonczona powodzeniem (choc ostatnio znow sie pojawiaja)
natomiast co mnie niepokoi to brak jaskolek czy czegos jaskolkopodobnego - zastanawiam sie, czy roczne wylaczenie lotniska z eksploatacji i brak ludzi (covid) i zwiazane z tym odzyskanie tereny przez mewy, dawnej rownowagi nie naruszyly? bo mewy wybily prawie wszystkie koty (co zaowocowalo inwazja szczurow) to moze i jaskolki ucierpialy?

2 polubienia

Znalazłam coś, co jest harmonijne :wink:

image

4 polubienia

Natura to bardzo skomplikowany mechanizm (Z akcentem na bardzo).

Jedno jest pewne, natura sobie bez człowieka poradzi, człowiek bez natury nie …

Błędem jest widzenie tylko negatywnych skutków pewnych naturalnych aspektów bez uwzględnienia tych pozytywnych. Człowiek musi zrozumieć, że nie jest jedyny na świecie i nie tylko on jest ważny. .

4 polubienia

Miałem kiedyś taki. Brat dał mi, bym go w Niemczech sprzedał, bo więcej za niego by dostał … Rok chyba czekał w komisie a może jeszcze czeka?

Zdążyłem o tym zapomnieć :grin:

1 polubienie

No to ja Ci przypomniałam. Trzeba się wybrać i sprawdzić.

2 polubienia

Może być przepych Anki… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

1 polubienie

bylam pierwsza :crazy_face: :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Witaj @efka ! A co/kto cie sprowadził tu po paru miesiącach absencji? Przechodziłaś obok z tragarzami I zajrzałaś?
Miło nam :star_struck:

1 polubienie

Znalazłam. Tu też nikt nikogo nie banował. Dzięki Efka.

Tak. I o tym pisałem powyżej.

1 polubienie

Już to znalazłam. To ten temat nad Twoim wpisem.
Znikam na trochę :slightly_smiling_face:

1 polubienie

No chyba, że jest rozstrojony

2 polubienia

wiadomosci o resetowaniu hasla to dotknelo chyba wiekszosc uzytkownikow.
nie bylo to grozne choc uciazliwe.
korzystamy jesli chodzi o forum z gotowego produktu, przystowywanego do naszych potrzeb - czasem takie dziury w oprogramowaniu sie zdarzaja

Ta akcja była po tym jak harmonijny wyjechał do sanatorium i mu się nudziło.

nie bana a sanatorium :wink:

1 polubienie

A tak poprawione. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A ja nawet nie wiem, że była jakaś sprawa z Reksiem. Owszem, nie ma go od dość dawna, ale nie też wielu innych użytkowników, choćby A_szka, ata-ata, więc nie dziwiło mnie to.

A…, erzac - i wszystko jasne. Nie mogłam sobie przypomnieć, ale uderzyło mnie podobieństwo do dawno nieobecnej użytkowniczki. Bo nick można zmienić, ale charakter, chamskie słownictwo, agresja zostają :frowning:

A u mnie pojawiły się pierwsze nietoperze. Drzewa porosły już dość wysoko, teren się zagęścił, więc przyleciały. Na razie widziane było tylko kilka sztuk, ale kto wie…może się zadomowią :slight_smile:

4 polubienia

@Bingola, ja tu ciągle mam konto :grin:
Chodzę tu i tam, co nie jest żadną tajemnicą.
A Ty kiedy ponownie zawitasz tam? :grin:

2 polubienia

Tam jakoś mnie nie ciągnie :slight_smile:
A Ciebie jak policzyłem, nie było tu ponad 4 miesiące.