Na kogo byście dziś zagłosowali w wyborach?

Ona, znaczy @Nunu sadystka jest…

2 polubienia

Nie sądzę. Głosując na partie, których nie popieram fałszowałbym obraz poparcia tych partii w ostatecznym rozrachunku.

2 polubienia

Mam podobny problem, ale, przede wszystkim należy odsunąć PiS od władzy dla dobra Polski.

5 polubień

Marzy mi się by jeszcze kiedyś z czystym sumieniem,glosowac na kogoś z kim mogę się,przynajmniej do pewnego stopnia,identyfikowac.
Jak dotąd człowiek jest skazany na tzw. mniejsze zło.I mam już tego trochę dosyć. :face_with_raised_eyebrow:
Szkód narobionych przez pis i tak nikt nie usunie, jeszcze przez długie lata.
Chciałbym jednak choć raz jeszcze,isc do urny z uśmiechem na ustach a nie jak na wojnę.

5 polubień

Lepiej nie ujął bym tego.

1 polubienie

Ja tylko na chwilę, żeby powiedzieć, że Ukraińcy :hearts: strącili rus.“Krokodyla” strzałem jednego żołnierza z ziemi.

2 polubienia

No ciekawe. Ile jeszcze jest takich klubow wolnomyslicieli?
Jak pisalam podpisuje sie pod ruchem “mam dość”
I nie bede walczyc z wiatrakami.
Kolejne miedzy złem i złem koniecznym?

PiS się od władzy odsunąć nie da. :face_with_diagonal_mouth:

3 polubienia

Mozna probowac granatem od taborecika oderwac. Tak po dobroci…

1 polubienie

Trudno będzie. Robią wszystko żeby nie przegrać. Mają media, które można odbierać w całej Polsce.

3 polubienia

Niestety, ale “zdrowy” rdzeń narodu jest ich.

2 polubienia

Wszystko jest ich. :frowning: Jakoś kiepsko widzę te wybory. Opozycja jest miałka.

4 polubienia

Tiaaa, ale cezar wszech (Polski od morza do może) nie jest wieczny.
I on o tym wie. Jego kamaryla też…

2 polubienia

Nie zamierzam być obojętny, bo sytuacja robi się coraz bardziej poważna, by nic nie robić. Ale sama myśl zrobienia czegoś wbrew sobie, zwłaszcza w tak istotnych kwestiach, przyprawia mnie o skręt wnętrzności. Mam z tym cholerny dylemat. Ale żeby była jasność, więcej nie staraj się mi wmawiać, że taki jeden ryży oszust jest kimś innym, niż jest. Mam nadzieję, że chociaż finalny wynik choć trochę mi to kiedyś wynagrodzi …

1 polubienie

Astronomiczna pensja Małgorzaty Sadurskiej. Tak się zarabia w “Klubie Milionerów Dobrej Zmiany”
i buzi w buziunię :frowning:
Wymyśliłam spółdzielnię społeczną. Jak będzie 800+dno to należy pozakładać komuny i się wspierać, bo przez inflację nie będzie co jeść. Myślę, że można zrobić regulaminy i ubezpieczać się nawzajem od groźby głodu… Można podzielić role społeczne (to umieli już jaskiniowcy), więc nawet obcy sobie ludzie się dogadają. Widziałam kiedyś taki film francuski o przyjaciołach, którzy zamieszkali w jednym domu z=a mieszkania wynajęli, żeby mieć dodatkowe pieniądze.
Co prawda w Polsce jest bandyckie prawo najmu, ale może coś się wymyśli :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie

A tu …ogolony i wypoczęty, zadumany…jakby z młodości wrócił. Nie pierwszej jednak.
Ale cóż to? Nie będziemy wszak krytykować, gdy chcą naszego dobra.
Lecz nie pozwólmy go sobie odebrać…
[tu była buziunia księciunia, ale już usunięta]

Musisz przy kolacji?
Wystarczy mi jego wczorajszego wystepu w sejmie.
Nieopatrznie wlaczylam telewizor

3 polubienia

Coraz bardziej się gryzę tym problemem, gdyż wszystkie znaki wskazują ze PIS znów wygra. Z dwóch powodów - są dobrzy w tym co robią.Nie, nie w rządzeniu!!! w kampanii wyborczej która trwa nieprzerwanie od ilu juz lat? Wszystkie siły idą w kampanie, i ta pozytywna “Zobaczcie jacy jestesmy dobrzy, damy wam 800 plus i dodatek do wiejskich potancówek” i ta negatywna -“ten niedobry Tusk, chce zabrać wam mienso zmusic do jedzenia robaków”
A drugo powód - niestety opozycja, która popełnia błedy, np atakujac Jana Pawła 2 (traca dużu % potencjanych wyborców) , która z trudem się jednoczy, która nie ma lub nie potafi trafić do swiadomosci społeczenstwa z wyraznym programem.
Nie chcę być Kasandrą, ale…

2 polubienia

“…czy 90 tys. zł za obsługę strefy VIP przez hostessy – to tylko niektóre z wydatków spółki, która została powołana w Małopolsce do przygotowania Igrzysk Europejskich 202”.–
te hostessy to chyba nie sportem sie będą zajmować :thinking:

1 polubienie

Jutro marsz wolności a według niektórych lewaków i liberałó. Ze Śląska jedzie ok. 70 autokarów.

1 polubienie