Na kogo byście dziś zagłosowali w wyborach?

A ja właśnie to mam do zarzucenia Platformie. Brata się z każdym, kto tylko jest chętny. Jak PSL. Nowoczesną wręcz połknęła, zostały niedobitki, ale to było do przewidzenia. Ciekawe komu Petru chce przewodzić. Tymi szczątkami, które nie weszły do PO?

3 polubienia

Taka jest teraz potrzeba chwili. Wszyscy, byle zwalić PIS ze stołka, bo nam ojczyznę rozpierdzielą. Potem można będzie myśleć o czymś konkretniejszym.

6 polubień

Dokładnie. Gdy w domu grasuje ci bandyta i wandal, to najpierw myślisz jak go pogonić, złapać i uwięzić a nie zastanawiasz sie na jaki kolor odmalujesz ściany po takiej demolce.

7 polubień

Chyba jeszcze nikt nie przedstawił mojej wypowiedzi bardziej akuratnie niż ja sama. Brawo Mistrzu Trafnego Słowa! :+1:

5 polubień

Po tych komentarzach widać, że pisiacka propaganda działa wyśmienicie. Teoretyczni przeciwnicy PiSu opowiadają o ryżych oszustach i złodziejach z PO… Właśnie dzięki temu wygrywali poprzednie wybory - nawet ich polityczni przeciwnicy zaczęli wierzyć w ich propagandę.
Nikt ich teraz nie pyta gdzie była ta Polska w ruinie?
Gdzie te miliardy z luki vatowskiej?
Gdzie miliony mieszkań?
Gdzie samochody elektryczne?
Gzie sto obwodnic?

Zamiast tego mamy:
ogromną inflację, najwyższe w historii zadłużenie, ogromny deficyt budżetowy (schowany w funduszach i BGK), zapaść w inwestycjach krajowych i zagranicznych, stagnację w przemyśle i handlu, spadek we wszystkich ratingach…
Wystarczy przypomnieć sobie jak poradziły sobie inne rządy z kryzysem światowym i innymi problemami.
Niestety ludzie wolą uwierzyć w to co usłyszą w telewizji, zamiast zadać sobie trochę trudu i znaleźć prawdziwe informacje.

5 polubień

Oho, ludzie się zorientowali,że nie ma co jeść i Wenezuela bis blisko… :thinking:

2 polubienia

Patrze na TVPiS i TVN na zmiane. I nie wiem czy śmiać się czy płakać?
Właściwie to smiech przez łzy…
Jacy ci określani ośmioma gwiazdkami zrobili sie bogobojni, dzieciolubni dzentelneni, grzeczniutcy i dobrze wychowani?
I jak ich strasznie werbalnie krzywdza? A czego oczekiwali? Zoltych kamizelek i drugiego Meksyku?
Nie wiem jak jest w innych unijnych TV, ale hiszpanska za marszem. A przynajmniej zyczliwie się przygląda.

3 polubienia

Dokładnie takie mam odczucia!!!
Podobna retoryka po obu stronach - tylko tvpis - robi to skuteczniej, ma większe doswiadczenie i bardziej rozbudowaną propagandę. W wiadomościach - wiadomości jest moze 10% reszta to ciagłą nagonka na opozycję

2 polubienia

Mądrze powiedział dzs Kraśko: to nie są wybory na taki czy inny program ale o to jaka będzie Polska dusza. Czy tak jak teraz- przaśna, operującą tandetnym patriotyzmem, straszącą wyimaginowanymi wrogami, zamknięte w sobie, czy też otwarta, radosna, tolerancyjna niewykluczające nikogo. Więc zostawcie brednie typu "Nie ma na kogo głosować ", “tamci już rządzili”, itp.
Gdy jakiś wandal rujnuje wam mieszkanie to nie myślicie w tym momencie na jaki kolor potem odmalować ściany tylko jak się go pozbyć z domu. I O TO CHODZI RODACY!!!

6 polubień

Ale najpierw trzeba wygrać te wybory, czyli skutecznie przekonać do siebie niezdecydowanych… Masz pomysł jak?

2 polubienia

Takich tłumów dawno nie było.
Nadzieja umiera ostatnia.

4 polubienia

To jest właśnie straszne,jak wielki jest w Polsce podział…
Rok temu, spędziłem trochę wakacyjnego czasu w Polsce i parę razy natknąłem się na pisowskie kręgi.Czlowiek czasem zmysłom nie dowierza że tacy ludzie doszli w tym kraju do głosu…Bo co innego media,telewizja a co innego trafić na nich w kawiarni czy na górskim szlaku😡
To jest chyba ok.7 milionów na ogół wziętych z Polski b i c i obawiam się że to tłum skutecznie przekupiony na długie lata.Mentalni spadkobiercy komuny, ludzkie agresywne disco polo, wciąż od nowa budzące najgorsze instynkty i zachowania w społeczeństwie.
Pytasz jak sobie z tym poradzić?Do znudzenia trzeba powtarzać o konieczności mobilizacji leni oraz tych którym najwyraźniej się wiedzie w tym przestępczym systemie.
Moim zdaniem opozycja to pospolite ruszenie bez oblicza i oni tych wyborów nie wygrają.
Do tego trzeba przestać kierować się nienawiścią aby w sposób elementarny,różnic się od wroga.Bo trzeba pamiętać że społeczeństwo to nie tylko elity…

6 polubień

Dokładnie to!

1 polubienie

Ta tłuszcza, o której piszesz prawdopodobnie uważa się za tak sprytnych, że nikt ich nie przekona do porzucenia pisstaruchów. Nie trafia do nich, że ordynarne rozdawnictwo postawiło wszystkich nad przepaścią finansową…:confused:

3 polubienia

Elita liczaca kilkaset tysiecy ludzi?
Inna sprawa, że tyle rzeczy PiS zdążył rozwalić, że zadowolic wszystkich po wyborach, jeśli zakladamy, ze opozycja wygra? Będzie niemożliwością.
Co może sie odbic czkawką w przypadku samorzadowych w 2024.

3 polubienia

Nie ma Polski A, B czy C. Zwolennicy PiS są wszędzie i są bardzo różni. Znam wykształconych, kulturalnych, chodzących do filharmonii. Komuny nie mogą pamiętać ponieważ są za młodzi. Nie są agresywni ale przekonani do tego, co robi PiS. Mówią o sobie, że są patriotami. Nie bijemy się na spotkaniach. Oni pójdą na wybory i ja też. Zobaczymy kogo jest więcej.

6 polubień

Młodzi to za konferencją

Bo głupi i tyle!

4 polubienia

Episko patusa Polski

1 polubienie

Ale nie tylu ile by konfederaści chcieli.

3 polubienia