Nic się nie stało?

Widziałam!
Czasy mamy wybitnie konsumpcyjne,a młodzież ciągle nie rozumie,jak łatwo się można sprzedać…
Samo zjawisko=żadna ocena i krytyka nie zakończy problemu…

2 polubienia

Dobra jeszcze nie obejrzalam. Ale w kwestii ogolnej - prostytucja nie przypadkiem nazywana jest najstarszym zawodem swiata, ale tu zdaje sie chodzi o cos zupelnie innego - handel dziecmi, bo tego inaczej nazwac sie nie da. I to nie w celach adopcyjnych (tu akurat nie zawsze nielegalne bywa najgorszym rozwiazaniem, wystarczy poczytac o systemie rodzin zastepczych i domow dziecka na swiecie)

3 polubienia

Jest toto na YT? Wczoraj nie było. Są tylko reportaże i wywiady z Latkowskim.
Film wywołał burzę ale w przeciwieństwie to obrazu Sekielskich nie podaje dowodów. Także to raczej taka kontra do “Zabawy w chowanego” i zabawka dla ministra zero… znaczy Ziobry.

3 polubienia

Nie ma. Dziwne, wczoraj rano oglądałam to na Youtube.
W tle słychać zeznania " pokrzywdzonych" dziewczyn, boją się pokazać i ujawnić dane. 3 złożyły zeznania, ale przed rozprawą dwie się wycofały.

1 polubienie

@efka @Devil, tego sie obawialam.
Ale jesli nie ma dowodów, a tylko pomowienia?
Ostatecznie ja wiem z kim pilam wodke w stanie wojennym.
Ale czy mam za nich odpowiadac? Próbowali, ale nie mogli. Praca taty i to, ze czasem wczesniej za nim teczuszke nosilam (dozor techniczny, zadne cuda) powodowal, ze bylam na ich zakusy bezpieczna. A ja zawsze wolalam sluchac niz mowic.
Ta metoda - pomowienia, obrzucania błotem, niedomowienia, granie na chorej wyobrazni to stare sprawdzone ubeckie metody.

2 polubienia

Mnie to nadal nie przekonuje. Ksiądz ślubuje. Powinien dawać przykład i stanowić wzorzec. Celebryta to tylko celebryta.

1 polubienie

Jedyne legalne źródło:

2 polubienia

Cekebryta?
Swiat bylby smutny bez trefnisiow. Ten czlowiek, tzn. autor materialu cos mi przypomina - z braku polskiego sklepu mielismy dluzszy czas stycznosc z ruskimi w Alicante.
“Podziemne” miasto z gwarancja na dentyste (tego prawdziwego, nie kastet :blush:)
Ale przedziwny kodeks, jaki tam obowiazuje. Ruska mafia jest uwazana za druga po skosnookiej w skali skutecznosci.

1 polubienie

Obejrzałem i jestem nieco rozczarowany. Kiepski śledczy z tego Latkowskiego. Na filmie są tylko odmowy zeznań przed kamerą (niby dowód że się starał) i głosy pokrzywdzonych poza kadrem. Dla ożywienia fotki zupełnie niewinnych gości Zatoki ale za to ludzi znanych. Za te fotki powinny sie posypać pozwy sądowe, za kontekst w jakim zostały pokazane.
TVPiS pewnie dlatego film pokazała gdyż pojawiło się tam Ziobro wyrażające zainteresowanie sprawą.
Mimo wszystko temat jest ważki i dobrze że się o tym mówi. Szkoda tych zagubionych dzieciaków, tej ofiary która nie wytrzymała. Jeszcze można by o tej pokazanej matce ale sobie odpuszczę.
Film jako film mnie nie oszołomił.

3 polubienia

@Antykwa o tej pokazanej matce, to i mnie korciło.
Przemilczę, córki nie mam, nie wiem jak to jest.

2 polubienia

@efka srodowisko jest srodowiskiem. Ten gosc czuje sie bezpiecznie.
Kto go chroni? Moze spadkobiercy Ochrany?

1 polubienie

Ja mam córkę ale szczęśliwie tego rodzaju problemów z nią nie mieliśmy. Więc też trudno się wypowiadać a tym bardziej krytykować.

3 polubienia

@okonek, tam coś Kurski się koło filmu i autorze kręci ( jako poplecznik).
To znowu jest grane? Kogo lub co chcą zatuszować?

Jak to co? Telewizyjna kontrreformacja na wzor polnocnokoreanski.

1 polubienie

Kontrkurwizja?

1 polubienie

Oni się dziwią, że ludzie abonamentu płacić nie chcą… Za co, ja pytam?

2 polubienia

Umocowanie prawne telewizji?
Od tego trzeba zacząć.

1 polubienie

To jest na czym innym, ale zdążyłam zapomnieć!

O, to chyba to!!!

Nie zgadzam się z Tobą, bo wszystkich należy mierzyć tą samą miarą, Dla osoby skrzywdzonej nie ma różnicy kto ją krzywdzi. A celebryta to dziś często człowiek pozbawiony zasad, ale niestety idol i wzór dla młodych.
Czy to ksiądz, polityk, celebryta, czy psychopata - każdy powinien być piętnowany i każdy powinien odpowiadać za to co zrobił.

4 polubienia