No to wylądawaliśmy

Najgorsze, że oni mogą sztuczną inteligencję zaprząc w służbie szpiegowania obywatela :face_with_raised_eyebrow: Algorytm wyszuka, że człowiek w jednym zdaniu użył np. słów d…a i kaczka i wtedy…

2 polubienia

Handel już to stosuje.

1 polubienie

O byś miał rację bo jak nie to witamy w PRL na bis

1 polubienie

Balcerowicz

Na prywatnyym polu nie zyje się źle, pod warunkkem ze minimum socjalne sie zachowuje

Po całości wszystko zrujnowane…kobiety pod kontrolą, nie powiem w co się im zagląda. Ta dziewczyna z miasta na P. zmarła, bo dziecko w niej umierało :frowning: Szaleństwo zatacza kręgi. A gawiedź się cieszyła, że dali na dzieci. Ja wiedziałam, że wybuchnie inflacja, ale to trzeba mieć podstawy wiedzy ekonomicznej i wiedzieć co to podaż pieniądza. To nie powinno być tak, że patologiczni rodzice dostają jak leci pieniądze do ręki…

2 polubienia

Podaż tu nie jest problemem
Ekonomia to nie to, ze zjesz dwa drugie dania na obiad🐱
Z pustym brzuszkiem zle sie mysli, z przejedzeniem jeszcze gorzej

Do wladzy dorwal sie niedorobiony hitlerek

2 polubienia

To jest taka pół- czy może nawet ćwierćprawda, po której człowiek czuje się pewny swego jednocześnie głównie się myląc. Rządy w państwach demokratycznych itd. nie szukają otwarcie bezpośredniej kontroli nad infrastrukturą, ale to jedyna rzecz która się zgadza. Zamiast tego wprowadzają przepisy prawne nakazujące prywatnym firmom działającym w internecie kontrolować treści umieszczane przez użytkowników, osiągając ten sam cel co PiS ale cudzymi rękoma… :wink:

1 polubienie

Kolego, lataja w kosmos, dopuszczają bunt na pokladzie

2 polubienia

Polityka, to taki kociołek, w którym stale się coś gotuje. Ale nie zmienia to tego, że w demokracji nie usiłuje się za wszelką cenę zapanować nad ludzkimi sumieniami. A PiS do tego jawnie dąży. Krok po kroku. Gazety prawie wszystkie przejęte, ciąże będą rejestrowane, a teraz parcie do założenia kagańca narodowi. I to nie jest ani ćwierć, ani półprawda, tylko cała prawda.
Ustawowe ukrycie majątków najbliższej rodziny pisowskich polityków też o czymś swiadczy.

4 polubienia

Bunt do którego ktoś dopuszcza, to dupa a nie bunt… :wink:

Właśnie strona FakeNews.pl zdementowała te “rewelacje” z tytułu posta.
Od razu mi to pachniało jakąś bzdurą, u mnie w firmie by o tym sie mówiło, Wyborcza dała się wpuścić w maliny. Ale faktem jest, ze po tym rządzie wszystkiego się można spodziewać.

1 polubienie

Rozmawialiśmy kiedyś, skąd się bierze poparcie dla PiS-u. Wspominałem tam, jak niska była poprzeczka potrzebna do jego pozyskania, i jak pomimo to żadnej innej partii nie chciało się po nie schylić. Teraz dodam tylko, że wyborcy PiS-u nie popierają go pomimo jego zapędów. Ich to nie obchodzi, dokładnie tak jak wcześniej nikogo nie obchodziło pozyskanie ich poparcia. Biorąc pod uwagę doświadczenia z innymi partiami, jest to całkiem rozsądna decyzja.

W ogóle demokracja to ciekawy system. Działa zupełnie jak nie przymierzając wolny rynek, na którym sukces osiąga się przecież poprzez ciągłe dążenie do stania się monopolistą. W sumie nic dziwnego, że te dwie idee tak często idą w parze: obie udają, że każdy może tym monopolistą zostać… :wink:

1 polubienie

a potem zaczyna sie rewolucja? wole negocjować niz strajkowac

@birbant byly encyklopedie i biblioteki i na szczęście jeszcze są

2 polubienia

Może znów podpuszczają…

Wiem skąd się bierze poparcie dla PiS, wiem, jakie błędy popełniały poprzednie rządy i mam pojęcie czym jest demokracja i jak działa. Ale za wyjaśnienia dziękuję.
Po prostu w Polsce za dużo jest ludzi, których to nie obchodzi, więc mają, to co mają i ponosić będą konsekwencje swojego nieobchodzenia.
Są też ludzie, których to obchodzi, co widać i słychać i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

3 polubienia

@Bingola przeczytałem ten artykuł. W swej treści nic nie dementuje, tylko twierdzi, że jest inny cel tych zamierzeń rządu. Inny, niż podaje Wyborcza.

1 polubienie

Najważniejszy jest cel: uświęca środki.

1 polubienie