Szczepionki

Juz przestan się wdzięczyć masz córki :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Teść po pijoku 2 razy zęby zgubił. Teściowa je znalazła. Wiesz jak ją ze szczęścia całował? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mam 84 letnią sąsiadkę. Fajna babeczka w jeansach. Hybrydowe pazurki, takie delikatne, eleganckie. Zła jest, że przez pandemie musiała ograniczyć spotkania towarzyskie.
A najbardziej psioczy na syna, który ją ściągnął do Polski. Mieszkała ponad 30 lat za granicą. Chciałabym tak wyglądać, mówić, tryskać uśmiechem jak ona za 30 lat.

2 polubienia

I wnuczki. :grinning:

2 polubienia

To nie musze sie martwic brakiem potomstwa? Ale wiecej pisałeś o wnuku?

1 polubienie

Obie córki mają po parce. Najstarsza wnuczka 18 w tem roku, brat 11 lat.
Druga córa ma parkę bliźniąt.

1 polubienie

Te bliźniaki to mam nadzieje w politykę nie pójdą?

2 polubienia

Juz trzeci raz odpowiadam na to niemal identyczne pytanie.
Mialem astre,pierwszą dawke a drugą mam za 2 tygodnie.Nie dzialo sie nic szczególnego.Troche zawrotów głowy,leciutki ból przy podnoszeniu ręki…Ze dwa skoki temperatury…W sumie 6 godzin wahań i powrót do normy.

2 polubienia

Astra pada ofiara wojny swiatow
Po jedynym szczepieniu na grype to mialam efekt w postaci nigdy wiecej… Ale przynajmniej przestaly mi sie tzw. febry/zimna robic
A szczepiona bylam na wszystko co mozliwe i w miare przetestowane
Z wyjatkiem wscieklizny :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Po pierwszej dawce astry miałam dreszcze nocne a potem osłabienie , po drugiej nic, wszystko ok.

4 polubienia

Miałam Astrę. przez 3 dni nie wiem co się działo w domu :frowning: Takiej wysokiej temperatury jeszcze w życiu nie miałam. Aż się boję co będzie w czerwcu - druga dawka.

3 polubienia

Czyli dobor naturalny? Wyglada na to, ze wirus i pomysl na szczepionke to rosyjska ruletka

2 polubienia

To dotyka wlasciwie tylko mlodszych.Poza wyjatkami oczywiscie.Ale nawet młodsi drugą dawke generalnie znoszą lżej.

1 polubienie

Pożyjemy, zobaczymy :slight_smile: oby :slight_smile:

3 polubienia

Idę jutro.
Szczerze? Trochę się stresuję :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Oczekujemy cudu?

Zaszczepiłem się w środę Astrą i miałem objawy grypopodobne, może ciut bardziej niż u większości, ale nic wielkiego.

Z jednej strony objawy po szczepiące są nieprzyjemne, ale z drugiej strony brak objawów może oznaczać słabszą skuteczność szczepionki.

Nie chcę zniechęcać do szczepień, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jako dzieci byliśmy szczepieni na różne choroby. Dlaczego więc tylko szczepionki na Covid-19 wywołują objawy i to nie u niektórych a u większości?

1 polubienie

Ja też.

2 polubienia

To jutro nam opowiecie jak było :slightly_smiling_face:
Czym się szczepicie? Jaką szczepionką?

2 polubienia

Pfizer, a powtórka z rozrywki. 21.06…

1 polubienie

Zabezpiecz się, tzn. miej coś przeciwgorączkowego/przeciwbólowego.

1 polubienie