Szczepionki

Coś tam takiego dają w pakiecie.

2 polubienia

Pewnie paracetamol. Sprawdź czy możesz go brać. Mi zalecano paracetamol z ibuprofenem naprzemiennie co dwie godziny 1 tabl, ale nie brałam nic, bo tak mną trzęsło i byłam taka słaba, że nie wstałam po lek. Ale to nic. Potrzęsło i przestało. A jak przestało, to po co lek? :wink: Nic nie bolało, a ręka tylko wtedy jak nią ruszałam. Jeśli jesteś praworęczny, to warto do szczepienia przygotować lewą rękę.

2 polubienia

Mogę, bo zażywałem bez problemów. Tu jest taki obyczaj, że oprócz lekarstwa długo i powoli tłumaczą, co e razie czego robić, następnie jeszcze można ich dodatkowo przepytać, są cierpliwi i odpowiedzą na wszystko, a na koniec i tak dadzą ulotkę z rozpiską na wypadek co i jak oraz w razie czego numery telefonów.

3 polubienia

No to sobie poradzisz :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Jak nie, jak tak… :grinning:

2 polubienia

Najgorzej to jak nie masz efektow ubocznych
ja zaliczylam pierwszą dawke astry bezobjawowo
A teraz zyje zaniepokojona, bo narobili rabanu, ze to trucizna i co z druga seria?
Terminu mi nie wyznaczyli, ale w tym kraju najbardziej prawdopodobne jest, ze zdążą na czas. A @birbant pouczenie tego rodzaju i łopatologia stosowana jesli chodzi o leczenie jest normalna. Czasem to nie chcesz wiedziec a i tak sie dowiesz

3 polubienia

Ja miałem po Astrze dwa dni gorączkę do 38,6°C i kilkudniowy ból ramienia.

2 polubienia

Ważne, ze żyjesz

2 polubienia

Też miałam Astrę ale pomęczyło mnie kilka godzin tylko. O ósmej rano szczepienie, a od 22.00 do 3.00 trzęsło mnie. Dosłownie telepało i byłam zupełnie bez siły. Nie potrafiłam logicznie myśleć. Od trzeciej nad ranem przestało telepać i zasnęłam od razu. Nic nie bolało, żadna głowa, tylko ręka pobolewała delikatnie przy ruszaniu.

1 polubienie

@joko kazda szczepionka to zatrucie organizmu
Nie wiem czy sie nie powtorze, ale jak nieopatrznie zaszczepilam sie na grype to odchorowalam 37,5 ale jestem niskotemperaturowcem mialo byc pademonium jak zniesiono stan wyjatkowy? Poza oglupialymi psami i mniej halasliwymi maskotkami domowymi?
Madryt stawil sie zachowwujac normy. Wrecz ten sasiedzki to az za bardzo, nie chcial uwierzyc, ze mozna zdjac maseczkę… czeka nas dluga droga wychodzenia z pandemii.

1 polubienie

Dziś po południu na własnej skórze przekonam się.

Pamietaj, ze nie polecaja piwa po szczepieniu
Ale czy dotyczy to rowniez birbantow?

2 polubienia

Nie dotyczy. :stuck_out_tongue: Ani @Devil ów…

1 polubienie

:smiley::smiley::smiley:
Ale profilaktycznie to wzorem Jakuba moze lepiej nie? Swoja droga to ciekawa jestem co Pilipiuk wmysli w kwestii walki z wirusem? Wedrowycz byl niezly jesli chodziło o upiory :heartbeat::joy_cat:

2 polubienia

I kosmitów. A także ruskich generałów. Myślę, że odczyni wirusa…

1 polubienie

Od odczyniania sa wiedzmy i Babcia Jagodka z zakleciem piekna i mloda

1 polubienie

Jakub też odczyniał. Bardzo skutecznie. Czasem za pomocą pancerfausta, czasem pepeszy, ale najskuteczniejszy był jego wyrób. :stuck_out_tongue:

I z czarna wołga walczyl skutecznie
:joy_cat:

1 polubienie

I z sanitariuszami z Twego miasta, tzw pavulończykami… :crazy_face:

1 polubienie

Cos przegapilam? Z miasta
Łodzi kot pochodzi :cat:

1 polubienie