Tak jak zapowiadałem

gabka sie czeszesz czy domownicy strzyga?

2 polubienia

@elsie Mam kudły tragiczne. Chyba wyciągnę perukę🤪

2 polubienia

A może pamiętasz kiedy zakłady zamknięto???

:joy: :joy: :joy:

Żona pilnuje, żebym człowieka choć powierzchownie przypominał.

2 polubienia

Zawsze możesz nauczyć się ZAPLATANIA WARKOCZYKÓW na brodzie…

6 polubień

Super!

Wystarczy na taką wizytę założyć bieliznę i nie będzie golasów.image

2 polubienia

ja stala klientka, wiec wiedza gdzie mnie szukac.
a co do rejestru to i wczesniej przed koronkowym fryzjerka prowadzila, teraz jeszcze tylko dopisuje telefon kontaktowy w razie czego.

1 polubienie

Nie uważam cię za dziada

Wow - zgolić brodę żyletką / ból, twarz czerwona, nawet gdy brodę się nakremuje kremem do golenia / to już lepiej se kasę odłożyć jak brak i kupić porządną golarkę, mogę się dołożyć na zakup ? ! i dzieła dokończyć

To ja tak o sobie @kaziu. image

1 polubienie

Do fryzjera termin jest tylko ! na telefon Sprawdzone osobiście, dzisiaj zaliczyłem osobiście i prywatnie, jest określony dzień i godzina z uwzględnieniem 10 minut na posprzątanie i dezynfekcję, oraz pomiar temperatury pomiędzy kolejnym klientem. Miałem pecha - wpakowała się kobieta na żywca że ona niby na identyczną godzinę zapisana, ino nie było jej zapisanej w zeszycie - byłem tylko ja jako legalny i to prosto z pracy co zaznaczyłem, i ona bo dzieci same itd i ja nie odpuściłem, u mnie strzyżenia z 15 minut a u niej dobre 3 godziny przycinania + farbowanie i coś tam jeszcze z modelowania, babka mi robi awanturę jak to kobieta że cham jestem i coś tam jeszcze, w końcu zostałem zaproszony na fotelik i do obróbki, jej propozycja strzyżenia na wojskowe 0 / zero włosów na bańce / jakoś mi się już nie spodobała, tylko odrosty, podobno będę brzydki, a mnie o to chodziło coby się babki nie oglądały, strzyżenie z bonusem, hm pewnie za loki i fale obrzydliwe - dobre dla kobiet, rachunek aż 15 zł. Nigdy więcej takich sytuacji z kobietami

2 polubienia

Musisz mieć dobre flance cebulkowe, u mnie 1 - 2 x w roku wystarcza

Ee zaplatanie warkoczy nie jest trudne, zaplatałem córce od małego, potem syn się naumiał i siostrze zaplatał

2 polubienia

No to miałes przygodę fryzjerską. Pochwalam Twoją postawę. Nie każdy w pojedynku z babami (mam na myśli tę jedną nie wszystkie) wygrywa.
Napisałeś że Ta przygoda kosztowała Cię 15 złociszów? To dlaczego mnie ponad dwa razy tyle? image

1 polubienie

Nie miałem wyjścia - dobre chłopy z brygady się zgodzili i skończyliśmy pracę szybciej, za to jutro trzeba to odrobić, bo dojazd z innej miejscowości gdzie pracujemy trzeba było uwzględnić czasowo, tak się wspólnie ratujemy w pracy z problemów - jeden za wszystkich itd. Gdyby nie fryzjer to zdążył bym na kolację. Gdyby to była inna sytuacja to bym machnął ręką, nie lubię jak w kolejce mam kobietę przed sobą, to się zaczyna od może ?, po co marnować życie na to morze gdy ktoś czasu nie szanuje bo mu się należy. Każdemu się należy, powiedziałem na razie bo prędzej czy później i tak ją spotkam. kolega był na osiedlu i zapłacił 30 zł, czemu tak to nie wiem, tam gdzie dziś byłem to mówi że ma stały cennik i żeby się tym nie chwalić bo pracuje sama. W liceum fryzjerstwa strzygą za darmo, kolejek nie było i pracują / uczą / strzygą / się na 2 zmiany - jesteś jako model strzyżony z myciem głowy gratis tylko nie ma golenia

1 polubienie

Żeby być strzyżonym jako model trzeba dysponować odpowiednią czupryną, te resztki które moje pokolenie zachowało na głowie nadają się do komentarza: no to gdzie mam tę fryzurę robić.image

3 polubienia

Ja nawet do Łodzi jak by nie było bliżej ! zajechałem jako przyszły model na komisję czeladniczą dla fryzjerek - wszystko opłacone na koszt zainteresowanej i częściowo przez szkołę, tylko skalp był bezcenny, przeżyłem strzyżenie, modelowanie i farbowanie włosów, ino kilka dni mnie głowa swędziała po tym farbowaniu. Tak dla nauki się poświęciłem, dziewczyna jako jedyna dostała certyfikat z wyróżnieniem i grant finansowy na działalność, a mnie w domu ledwie poznali - to było kilka lat temu spotkanie tylko dla zainteresowanych a zamknięte dla mediów. Każde pokolenie czymś się charakteryzuje - urodą, pracowitością, inteligencją itd. Najważniejsze to być sobą, spójrz w lustro i się uśmiechnij, na pewne sprawy już nie mamy wpływu. Nikt za ciebie żyć nie będzie, szanuj to co masz / nawet te 3 włosy tworzą twoją osobność

2 polubienia

Czy ja się tu na cokolwiek skarżyłem, narzekałem, rozpaczałem może nad moją fryzurą? Nie przypominam sobie.

1 polubienie