W sieci wrze!

@harmonik W moim szpitalu też było ok. Personel był bardzo w porządku. Rodzina mnie trochę dokarmiała. Jedyne co to hałas - że spaniem było kiepsko…

1 polubienie

Kolego @ZiraaeL cóś się koledze pod czapką zgubiło, czy mnie się wzrok pogorszył? :rofl: :sunglasses:

czapka niewidka :rofl:

2 polubienia

To dlaczego ją widać? :thinking: :stuck_out_tongue:

@ZiraaeL Taka nazwa. Że obsługuje całe województwo. Nie wiem czemu. W moim mieście nie wojewódzkim też był takowy.

1 polubienie

W sieci nadal wrze

1 polubienie

Nie wierz w to…

Wierzę że mieli za mało czasu.

jaku uzywasz na forum ciemnego tla to kolega sie kamufluje :wink:

1 polubienie

Czarna dziura.

alergicy?
przy amerykanskich normach jesli chordzi o zywnosc, srodki czystosci i ubrania to o uczulenia nietrudno.

1 polubienie

Co 3 człowiek jest alergikiem.

Nic nie widać, a i tak zauważyli. :upside_down_face:

.huk w taki kamuflaż.

1 polubienie

Bo ja zauważyem, że Ciebie nie zauważyłem, tylko Twoją czaplę służbową zauważyłem… :thinking:

1 polubienie

Co to będzie, jak nam te służbówki pospadają :shushing_face:

1 polubienie

Nie pospadywują. Chyba, że ktoś uszów nie ma… :rofl:

1 polubienie

Czułbyś się wspaniale, rozumiejąc tyle, co ja bez narkotyków. Przecież wszyscy opuszczają swe zużyte ciała. Nimi nie ma co się przejmować. Natomiast poznać Naczelną Zasadę życia w różnych wirtualnych Światach Równoległych, oraz Nauki i Osiągnięcia JEZUSA wzorującego się na OZYRYSIE, to wielkie osiągnięcie.

w wiekszym lub mniejszym stopniu na pewno jakas alergie mamy.
a le takie, powodujace wstrzas anafilaktyczny i komplikacje prowadzace do smierci to az tak duzo ludzi nie
ja bym nigdy nie przypuszczala, ze mam uczulenie na to co zyje lub pozywia sie psia sierscia - ale niestety - w niewietrzonych, zamknietych pomieszczeniach zdarza mi sie - szczegolnie w przypadku krotkowlosych (moze dlatego, ze wlasciciele rzadko je czesza?)

1 polubienie

A dzisiaj mój żbiczak napadł na psa, dobrze, że przy tem, przypadkowo byłem, pies uratowany. Dla uściślenia dodam, że ten pies był mniejszy od niego. Niedużo. Ale to jakaś psia dupa była.

3 polubienia

Chwila. Na trzeźwo ciebie nie rozumiem…