Widzę, że Bingola się pojawia, a myślałem, że nie, ale ... co się dzieje z ata-ata?

To wyglada bardziej na syndrom sztokholmski :joy::joy::joy:

3 polubienia

Mnie też śmieszą … bo nie wiem czy wiesz ale właśnie udzielamy się pod jednym takim tematem :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

No to daj żyć atce. Niech świętuje.

Ja pierd… A w czym ja jej przeszkadzam? Z mojego powodu jej tu nie ma? jak chcve niech se wraca ze swoimi świętami co mi do tego?. Chyba uroiłeś sobie teraz coś w swej głowie.

Za pozwoleniem.Gdyby mu pozwolic dzialac,bylo by gorzej niz w przypadku"polityki".Zapedzil by Mao i Pol Pota w kozi róg.Na szczescie to male forum i nikt tego ani nie slucha,ani nie traktuje poważnie.

3 polubienia

I jest kojec jak przesadzi :joy::joy::joy:

1 polubienie

Znowu???
Buhahahahah :rofl: :joy: :rofl:
To jakies niezbadane poklady "inwencji"chyba…

Do poniedzialku :wink:
A potem sie zobaczy

A potem bedzie to samo.I znowu,i znowu…

A za co konkretnie tym razem trafił do forumowej izby otrzeźwień?

1 polubienie

Czasem tego posłucham.
Mam wrażenie ,że nie chodzi o treść szczepionki jako taką,ale o konserwanty dodawane dla przedłużenia terminu ważności.
TAK!
Szczepionki TEŻ mają termin ważności przecież!

Jak mam byc zlosliwa?
Kazdy dwor potrzebuje swojego trefnisia :grinning:

1 polubienie

Poczytaj co pisal w ostatnich dwoch tematach.
Tym razem za chamstwo.

1 polubienie

Stary człowiek :pensive:

1 polubienie

Nie uważam tak. Dla mnie jest nieszkodliwy, jednak ja nie czytam wszystkiego co naprodukował pan H w przeciwieństwie do was ( niektórych) :D. Aby pozbyć się widocznści jakiś tematów, wystarczy na nie nie odpowiadać, jednak jakaś niebywała siła ciągnie ludzi do niego i te jego tematy są wiecznie na górze. Nie jest to prawdą, że nikt ‘jego’ filmików nie ogląda - powyżej ktoś zanegował to.

1 polubienie

Slowo konserwant niekoniecznie musi oznaczac samo zlo. Sol, cukier, kwas askorbinowy czyli witamina C, octy roznych rodzajow, kwas mlekowy, wiele plesni tez sa konserwantami.
A sladowa ilosc rteci? Sto razy wiecej jest jej w swiezutkiej rybce prosto z Baltyku i jakos nikt nie rozpacza z tego powodu.by

1 polubienie

To go akurat nie usprawiedliwia. Tu jest wiecej ludzi w wieku dojrzalym i jakos nikt nikogo nie obraza.

1 polubienie

Kto ma ochotę na owoce z polewą :grin:

2 polubienia

Chodzi też o mieszanie-łączenie kilku rodzajów szczepionek w jedną “zbiorczą”.
Temat jest ciągle wałkowany,ale najbardziej zainteresowane są tu młode mamy i tatusiowie.
Ja wiem tylko CO NIECO…
I o konserwantach EKO -również…
image

4 polubienia

Samą polewę bym chciał :relaxed: