Zapis daty

Ja przepraszam ówczesne komputery (również ‘jakieś odry’) za moją inwektywę. Ale przyznacie że wyłuskać roczek z daty (na którymkolwiek miejscu by był) dałby radę obecnie co drugi użytkownik. :grinning:

4 polubienia

Masz zupełna rację. Tez mnie denerwuje to, że nie zawsze można być pewnym napisanej przez kogoś daty.

3 polubienia

Jak ja bym Ci napisał, jak ja dla własnych potrzeb zapisuję datę, to byś pomyślał, że jestem zdrowo kopnięty …
Ech, pewnie i bez daty tak myślisz … :grin:

5 polubień

Przez Ciebie wyszłam na wariatkę. Mąż patrzy co ja wyprawiam, a ja się normalnie głośno śmieję do monitora. Ta wypowiedź nade mną powinna dostać sto ramek, bo bardzo rzadko tak szczerze i głośno się śmieję :rofl:

5 polubień

@joko, ale ja naprawdę mam własny system zapisywania dat, kolega który właśnie pisze - Bingola może poświadczyć … O ile ma jeszcze pewną książeczkę. Tam na ostatniej stronie tej książeczki jest zapis 5 - cyfrowy, to właśnie mój system zapisywania dat. Poświadczysz @Bingola?

4 polubienia

Oto karta że szczepieniami mojego syna. Prawda ze czytelne daty?

6 polubień

a ić w CH … Oto moje komentarium na ten temat :upside_down_face:

3 polubienia

Każda data zapisana innym systemem :wink:

3 polubienia

Nie nie, ja mam swój własny od wielu lat … Może kiedyś Ci o nim opowiem. Pewnie okazja się jakaś znajdzie … :wink:

2 polubienia

To te słowa mnie tak “ucieszyły” a nie te o własnym systemie datowania.

4 polubienia

Oczywiście, ze mam tę książeczkę przed sobą, data zapisana na ostatniej stronie to *92295.
Ki czort? :slight_smile:

3 polubienia

Nigdy Cię to nie zainteresowało? Przy piwie Ci o tym opowiem, już niedługo @Bingola :grin:

3 polubienia

Najlepiej idź tam, gdzie to napisali i spróbuj się delikatnie dopytać :rofl: Ja to nie pomogę. Nie wiem :wink:

2 polubienia

Fucking hell…

3 polubienia

Sądzisz że będą pamiętać co mieli kiedyś na myśli @joko?

3 polubienia

10 sierpnia 2018 roku. Tego dnia ta data została napisana - tak wynika z zapisu.

2 polubienia

Miało być do kolegi @Bingola … Trafiło do koleżanki @joko :grin:

2 polubienia

Bo jest środek nocy, to się już wszystko myli :wink: Poważnie to jest taka data jak napisałeś?

2 polubienia

Tak, dokładnie tak jest.

3 polubienia

Będa czy nie będą, mają powiedzieć co napisali i już! :wink:

1 polubienie